LARECO – Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu

Co nas inspiruje w naszym życiu codziennym? Przede wszystkim otoczenie. Duży wpływ na nasze zmysły ma natura. Lubimy spacery po lesie, weekendy nad jeziorem – to nas relaksuje, odpręża, ale też dodaje energii. Natura to hasło – klucz w przypadku pewnej firmy, zlokalizowanej w jednym z najpiękniejszych regionów – na Podlasiu. GRUPA LARECO w zgodzie z naturą produkuje podłogi i robi to od pokoleń, nieprzerwanie już od ponad 60 lat.

Podłogi LARECO

Historia LARECO sięga lat pięćdziesiątych XX wieku. Już w 1950 roku założyciel – Aleksander Fionik rozpoczął swoją przygodę z drewnem. I tak, od trzech pokoleń rozwijana jest produkcja, technologia a co za tym idzie oferta podłóg drewnianych, zarówno litych jak i warstwowych. Dzisiaj dzięki stałemu rozwojowi i modernizacji parku maszynowego GRUPA LARECO jest jednym z najwszechstronniejszych producentów podłóg w Europie.

LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - STORM WAX OIL

Od lat konsekwentnie buduje swoją ofertę w oparciu o najnowsze trendy, ale przede wszystkim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. LARECO w najnowszej kolekcji NATURE&DESIGN prezentuje podłogi dębowe, których kolorystyka inspirowana jest żywiołami, a drewno ma tu wyczuwalną strukturę, co podkreśla jego niepowtarzalny charakter. Dodatkowo, żeby uwydatnić powierzchnię drewna, została ona wykończona naturalnymi, matowymi olejowoskami i lakierami.

To, co nas inspiruje

Gdyby zastanowić się, co najlepiej na nas wpływa i co nas inspiruje – to jednogłośnie można odpowiedzieć, że jest to właśnie natura. Najbardziej widoczne jest to właśnie we wnętrzach, a panujący obecnie trend na naturalne materiały spowodował, że nagle w naszym otoczeniu przeważają naturalne tkaniny, a co za tym idzie właśnie – drewno. Drewno to nie tylko meble, czy oświetlenie, ale też elementy wykończenia, czyli również podłogi. Wybór może być wręcz oszałamiający – zaczynając od kolorów, poprzez faktury, wykończenia, a kończąc nawet na usłojeniu. Najlepiej jest to sprawdzić wszystko na żywo.

LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - STEPPE MATT LACQUER

IMPERI COLLECTION BY LARECO

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży wnętrzarskiej – targi Warsaw Home. To doskonała okazja do poznania marki, ale też zobaczenia na żywo jej produktów. Dla GRUPY LARECO to również czas premiery nowej kolekcji podłóg premium – IMPERI COLLECTION BY LARECO. Ściśle wyselekcjonowana gama barwna, szlachetne wykończenia oraz oryginalne wzory. Tyle na razie możemy zdradzić. Więcej będzie można zobaczyć już w dniach 4 – 7 października 2018 r.

Zobacz również: Panele winylowe – dlaczego warto postawić na podłogi LVT? | Zgrany duet, czyli z jakimi stylami łączyć drewnianą podłogę?

LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - SAND MATT LACQUER
LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - LAVA WAX OIL
LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - FOAM WAX OIL
LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - FIORD MATT LACQUER
LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - DUSK MATT LACQUER
LARECO - Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu - AMBER MATT LACQUER
Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter