Połączenie stylu nowojorskiego z ciepłem francuskiej Prowansji

Połączenie stylu nowojorskiego z ciepłem francuskiej Prowansji

Lubimy kiedy wnętrza są „jakieś”, mają swój charakter. Tak jest właśnie z mieszkaniem zaprojektowanym przez Dream House – projektanci połączyli w nim elementy stylu nowojorskiego z ciepłem francuskiej Prowansji. Celem było także harmonijne połączenie akcentów złota w strefie salonu i sypialni z akcentami srebra i chromu w kuchni oraz w łazience.

41 m2 zaaranżowano tak, aby wydzielić sypialnie przy pomocy przeszklonych drewnianych drzwi z kącikiem do czytania. Jednocześnie w salonie przewidziano rozkładaną sofę dla ewentualnych gości. W przedpokoju natomiast wydzielono garderobę z miejscem na pralkę. Całe wnętrze otulone jest barwą i fakturą unikatowych tekstyliów takich jak len, bawełna, satyna (rolety, zasłony, narzuta, haftowana pościel, koce).

Na podłodze w salonie i sypialni zastosowano drewnianą deskę – jodełkę francuską w ciepłym odcieniu.W łazience natomiast zastosowano płytki z kolekcji Macieja Zienia oraz tynk dekoracyjny. Podłogę w przedpokoju i kuchni zdobią płytki z kolekcji Shabby chic.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter