Półka ścienna kant od borcas – efekt rzemieślniczej pracy

Półka ścienna kant z prawdziwego naturalnego dębu to nowość od marki borcas. Półka została zaprojektowana przez Wojciecha Mierzwę – Studio Metafor.

Półka ścienna kant

Ten produkt dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Półka ścienna kant od borcas może pełnić rolę półki na kwiaty, a także miejsce na książki czy ozdoby. Prosta konstrukcja przekłada się na jej wyjątkowość.

Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy

Taka drewniana linia na ścianie podkreśli to, co na niej położysz. Ręcznie wykonanie daje gwarancje wytrzymałości. Blat półki wykonany jest z litego drewna, a mocowanie do ściany ze stali. Po kilku latach można poddać mebel renowacji i odświeżyć jego wygląd. Konstrukcja jest solidna i nie trzeba obawiać się o obciążenie półki.

Półka kant – idealny dodatek do każdego wnętrza

Efektem rzemieślniczej pracy jest brak widocznych mocowań, a detal ma tu ogromne znaczenie. Półka została zaprojektowana w taki sposób, aby odnaleźć się idealnie wśród innych minimalistycznych mebli oraz we wnętrzach nowoczesnych, w tym skandynawskich. Łatwy montaż i duża nośność sprawi, że będzie pomocna nie tylko w domowej biblioteczce.

Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy

Kąty proste, delikatne skosy i wykonanie z dębu przekłada się na wiele możliwości w trakcie urządzania wnętrza. Najlepiej prezentuje się na ścianie w towarzystwie takich samych półek, tworząc jedną spójną całość, jednak też może wystąpić pojedynczo dając funkcjonalny estetyczny akcent we wnętrzu.

Marka borcas

Marka borcas to manufaktura, która tworzy meble z myślą o Tobie. Łączy styl minimalistyczny z pełną troską o środowisko, wykorzystując materiały, które pochodzą od sprawdzonych lokalnych dostawców. Pracują na pełnych obrotach, aby zadbać o każdy szczegół mebli. Dzięki temu, są pewni ich jakości oraz niezwykłego wyglądu. Inspiruje ich kultura i styl życia sześciu miast: Barcelony, Oslo, Rzymu, Krakowa, Amsterdamu i Sztokholmu. To właśnie one przyczyniły się do powstania nazwy i marki borcas. Marka ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów, takich jak lampa ogen czy szafka nocna troost.

Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy Półka ścienna kant od borcas - efekt rzemieślniczej pracy

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter