Ponad trendami – wygoda i ponadczasowość

Ponadczasowa wzorniczo kolekcja foteli OLIN to nowa propozycja marki Marbet Style. Kolekcja, zaprojektowana przez najbardziej znanych projektantów młodego pokolenia – Maję Ganszyniec i Krystiana Kowalskiego, w sprzedaży dostępna jest już od listopada tego roku.

OLIN to rodzina foteli kubełkowych formą nawiązująca do ikon światowego designu. Wygoda i ponadczasowy design to hasła, które przyświecały projektantom – Mai Ganszyniec i Krystianowi Kowalskiemu podczas tworzenia kolekcji. Kolekcja OLIN jest odpowiedzią Marbet Style na oczekiwania klientów – potrzebę posiadania mebla, który jest ponad trendami i którego wzornictwo będzie aktualne dłużej, niż przez kilka lat.

Kolekcja OLIN zaprojektowana została z myślą o wnętrzach komercyjnych, salach konferencyjnych, przestrzeniach typu brekout area, biurach, poczekalniach. Zaokrąglone kształty fotela na podstawie typu nóżki – 4N doskonale sprawdzą się także w roli zestawu wypoczynkowego w każdym salonie. Wygodny fotel OLIN w wersji Office z obrotową podstawą i regulacją wysokości pozwoli skupić się na pracy.

Oparcie, siedzisko i podłokietniki fotela OLIN zostały wyprofilowane z jednej bryły osadzonej na nóżkach lub podstawie office. Szerokie siedzisko zapewnia komfort siedzenia, a wymodelowane podłokietniki zapewniają dodatkowe podparcie. Wygodę fotela podkreśla poduszka na siedzisku. W projekcie zastosowano naturalne materiały: wełnę, produkowaną specjalnie na potrzeby Marbet Style i drewniane wykończenie podstawy.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter