Pożegnaj to, co Cię ogranicza. Powitaj to, co otwiera przed Tobą nowe możliwości – sofy modułowe marki Nordic Line

Kompromisy nie są w Twoim stylu. W życiu, jak również we własnym wnętrzu, cenisz sobie swobodę i elastyczność. Nie lubisz, gdy sztywne i nudne ramy ograniczają Twoją kreatywną wizję. Brzmi znajomo? Rozwiązanie Twojego problemu jest łatwiejsze, niż myślisz. Poszukując mebla, który dotrzyma Ci kroku w codziennym życiu, zwróć uwagę  na sofy modułowe. Ich przemyślana konstrukcja składa się z kilku brył dających Ci możliwość łączenia i rozdzielania w dowolny sposób. Dzięki takiemu rozwiązaniu to właśnie Ty przejmujesz stery nad ostatecznym kształtem i wymiarami wymarzonej sofy.

Funkcjonalność w modułowej formie

Wygodna sofa z pasującymi fotelami, praktyczny narożnik, a może niezawodne duo w postaci sofy z pufą? Decyzja należy do Ciebie. Jeśli zmienisz zdanie lub zapragniesz rearanżacji wnętrza, nic nie stanie Ci na przeszkodzie, by stworzyć nową konfigurację. Taką gwarancję daje Ci marka Nordic Line, w której ofercie znajdziesz szereg modułowych modeli. Co istotne, do stworzenia nowej konfiguracji nie będziesz potrzebować specjalistycznej pomocy, ponieważ moduły zaprojektowano w taki sposób, aby ich użytkownik mógł sam je rozdzielać i łączyć, nie tracąc czasu oraz środków na zatrudnienie specjalistów.

Sofa Michelle - Nordic Line
Sofa Michelle – Nordic Line

Wszystkie twarze wyjątkowego designu

Czyli jeśli sofa jest modułowa, może mieć tylko jeden określony styl? Nic bardziej mylnego! Nordic Line wychodzi naprzeciw estetycznym potrzebom najbardziej wymagających miłośników piękna i umiejętnie lawiruje pomiędzy stylistycznymi detalami, które doceni każdy wielbiciel designu. W przypominającej puszysty obłok bryle sofy Michelle pobrzmiewa wyraźne echo lat 70. i 80., a jej oryginalna forma z łatwością wzbudza pełne zachwytu westchnienia. Do stylistyki minionych dekad nawiązuje też Baloo – nowość o otulających, obłych kształtach i minimalistycznym designie. Elegancka klasyka to z kolei motyw przewodni drugiej nowości, Elle, a nowoczesny minimalizm przyświeca projektowi flagowej sofy Lazy.

Sofa Lazy - Nordic Line
Sofa Lazy – Nordic Line

Most pomiędzy małą a dużą przestrzenią

Modułowy charakter sof to przynoszące ulgę remedium na trudy przeprowadzek, które często wiążą się ze zmianą przestrzeni na mniejszą lub większą. Jeśli okaże się, że sofa nie zmieści się w całości w nowym pomieszczeniu, możesz rozdzielić moduły na mniejsze meble, stworzyć nową aranżację lub znaleźć dla nich miejsce w różnych pokojach. Dodatkowa zaleta? Nie musisz ponownie wertować magazynów wnętrzarskich i przeglądać ofert sklepów, aby znaleźć meble do nowego wnętrza. Możesz dalej cieszyć się tym samym pięknym designem i funkcjonalnością, które już znasz i którym ufasz.

Sofa Elle - Nordic Line
Sofa Elle – Nordic Line

Komfort, o którym śnisz

Być może zastanawiasz się, czy ograniczony komfort nie jest przypadkiem ukrytą ceną za funkcjonalną modułową konstrukcję. Możesz jednak odetchnąć z ulgą – sofy modułowe dadzą Ci cudowną wygodę, jakiej pragną Twoje ciało i umysł po pełnym trudów dniu. Dzięki nim skonfigurujesz idealny kształt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Poszukując wymarzonego modelu, zwróć uwagę na jakość materiałów i to, czy sofa posiada mechanizm rozkładania. Nie występuje on w modułowych propozycjach Nordic Line, dzięki czemu sofy zaskoczą Cię wyjątkową miękkością, jakiej brakuje wielu innym designerskim modelom dostępnym na rynku.

Sofa Baloo - Nordic Line
Sofa Baloo – Nordic Line

Znajdź swoją wymarzoną sofę

Sofy modułowe to propozycja dla tych, którzy marzą o wygodzie na własnych zasadach. Są obietnicą komfortu płynącego ze świadomości, że nawet jeśli zmienisz zdanie co do kształtów czy wymiarów mebla, nic nie będzie Cię ograniczać. Wręcz przeciwnie – stworzenie nowej konfiguracji może stać się ekscytującym, kreatywnym procesem. Jeśli więc poszukujesz inspiracji i wskazówek, które pomogą Ci odkryć Twój wymarzony model, odwiedź profil Nordic Line na Instagramie (@nordicline.pl), gdzie marka regularnie dzieli się poradami i pomysłami na urządzenie idealnego wnętrza.

Sofa Michelle - Nordic Line
Sofa Michelle – Nordic Line

Zobacz również: Sofa bez funkcji spania: dlaczego warto taką wybrać? | Stylowe pikowane meble – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter