Poznańskie biuro software house’u STX NEXT

Po Wrocławiu, Pile, Gdańsku i Łodzi przyszedł czas na Poznań – główny oddział STX NEXT, największego w Europie software house specjalizującego się w języku Python, przeprowadził się do nowego biura. Wszystko po to, by podnieść komfort pracy zespołów, stworzyć lepszą przestrzeń do integracji oraz przygotować miejsce dla nowych współpracowników, których w firmie systematycznie przybywa. Nowa siedziba zlokalizowana jest na Starym Mieście, przy ulicy Mostowej.

Software House STX NEXT

STX NEXT to największy w Europie software house specjalizujący się w języku Python. Firma działa w Polsce od 2005 roku. Obecnie w pięciu biurach, zlokalizowanych w Poznaniu, Wrocławiu, Pile, Łodzi i Gdańsku, współpracuje z ponad 320 osobami. Firma specjalizuje się w dostarczaniu usług niezależnie od branży, skali i lokalizacji klienta, współpracuje zarówno ze start-upami, jak i wielotysięcznymi organizacjami finansowymi z londyńskiego city.

Biuro STX NEXT na Starym Mieście w Poznaniu

Nowe biuro STX NEXT

Przez 14 lat działalności, STX NEXT rozrosło się z kilkunastu osób do przedsiębiorstwa, zatrudniającego ponad 320-stu współpracowników. Systematyczny przyrost zespołu spowodował, że poprzednie lokum było dla nas za małe i konieczne stało się wynajęcie większej przestrzeni.

Wnętrza biura software house'u STX NEXT

Chcemy zapewnić wygodne i prestiżowe miejsce pracy obecnemu zespołowi i stworzyć przestrzeń dla osób, z którymi nawiążemy współpracę w najbliższym czasie. W nowym biurze mamy możliwość najmu dodatkowej powierzchni w miarę naszych potrzeb. Dziś działamy w pięciu lokalizacjach, z których cztery – we Wrocławiu, Pile, Gdańsku i Łodzi – mają już nowoczesne siedziby. Teraz dołączył do nich także Poznań – mówi Maciej Dziergwa, założyciel i prezes STX NEXT.

Nowe biuro STX NEXT na Starym Mieście w Poznaniu

Poznańskie biuro

Nowe biuro poznańskiego oddziału zlokalizowane jest na Starym Mieście przy ul. Mostowej 38, w nowo wybudowanym 6-kondygnacyjnym budynku. Początkowo STX NEXT zajmie cztery piętra. W samym biurze, oprócz pokoi projektowych, będzie pięć osobnych salek dla współpracowników oraz cztery sale konferencyjne. Ponadto aneks kuchenny, kąciki kawowe, pokój cichej pracy, zaplecze socjalne w postaci pryszniców, suszarni i przebieralni, smart parking, a także kuchnio-jadalnia ze strefą wypoczynku z widokiem na Stare Miasto, w której planowane jest organizowanie dużych eventów.

Wnętrza biura software house'u STX NEXT w Poznaniu z niebieskimi pufami

Przede wszystkim, zależy nam na komforcie osób, a nowe biuro zdecydowanie ten komfort zapewnia. Nowa lokalizacja to nie tylko atrakcyjna siedziba, ale także nowe miejsce spotkań na developerskiej, testerskiej i agile’owej mapie Poznania. To także miejsce, do którego chcemy, aby nasi współpracownicy chcieli wracać – nie bez powodu przez ostatnie miesiące tworzyliśmy je wspólnie, powołując grupę projektową i dopinając dosłownie każdy szczegół. Cieszę się, że efekty naszej pracy ujrzały właśnie światło dzienne – informuje Joanna Trubisz, Head of Recruitment & Employer Branding w STX NEXT.

Wnętrza biura software house'u STX NEXT w Poznaniu na Starym Mieście Poznańskie biuro software house'u STX NEXT z zieloną ścianą

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter