Pracownia, galeria i sklep w jednym

Pracownia, galeria i sklep w jednym

Polski design ma się dobrze – skąd w nas to przekonanie? Dlatego, że obserwujemy powstawanie nowych, wyjątkowych marek. A Witamina D to również wyjątkowe miejsce – pracownia projektowa, galeria i sklep w jednym.  Można tam podejrzeć jak projektanci tworzą,  kupić cos z ich regularnej oferty, lub zamówić  indywidualny projekt. Ekspozycja będzie się cały czas zmieniać, dlatego warto tam zaglądać od czasu do czasu. W ofercie: meble, lustra i inne dodatki. My w naszym Showroomie pokazywaliśmy stołek 1/2, a teraz zachwyciły nas kolejne projekty Regal oraz Zielnik.

Lubimy projekty, które są dopasowane do nas samych i naszych potrzeb. Taki na pewno jest Regal projektu Witamina D. Jeden element konstrukcyjny – kątownik L – umożliwia różnorodne konfiguracje mebla wykonanego z olejowanego, litego drewna dębowego.

Natomiast Zielnik to fajna alternatywa dla tych wszystkich doniczek na kuchennym blacie, czy też parapecie. Są to składane na płasko sakwy, w których można zasadzić zioła, a po sezonie sakwy złożyć i schować na czas zimy. Zielniki uszyte są z wodoodpornej, bardzo trwałej tkaniny. Odpowiednie na taras lub do ogrodu, na dnie mają otwór do odprowadzenia wody. Zastępują tradycyjne doniczki, mogą być też osłonkami dla nieatrakcyjnych donic.

Takie proste, a takie fajne. Chyba właśnie w tym tkwi podstawowa zasada dobrego projektu.

 

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter