Pracownia Tkanina: wyjątkowa tkanina na stole

Marka Pracownia Tkanina w swojej ofercie ma wysokiej jakości autorskie tkaniny (100% bawełny) o zastosowaniu odzieżowym i wnętrzarskim. Jak się zapewne domyślacie nas najbardziej interesują akcesoria służące dekoracji wnętrz.

Produkty sygnowane przez markę Pracownia Tkanina to przede wszystkim niepowtarzalne wzornictwo oraz wyjątkowa tkanina. Jej produkcja (od utkania po wykończenie) odbywa się w ścisłym porozumieniu i na specjalne zamówienie Pracowni. Ulubionym surowcem jest czysta bawełna, utkana w Brazylii a następnie w określony sposób zadrukowana i wykończona w Polsce. Szczegółowo nadzorowany jest proces produkcji aby na koniec uzyskać tkaninę miękką, delikatną a jednocześnie mocną, wypełnioną soczystymi kolorami.

Nasze obrusy, bieżniki i pokrowce na drogie nam przedmioty to zabawa wzorem i kolorem. Zupełnie poważnie podchodzimy jednak do pochodzenia surowców i dodatków, które wykorzystujemy do naszych produkcji. Wnikliwie śledzimy zachowania naszych kontrahentów. Zależy nam, żeby nasze produkty były przyjazne dla środowiska naturalnego na każdym etapie ich życia. Zgromadzoną wiedzą dzielimy się z naszymi klientami” mówi Anna Januszewska, właścicielka i założycielka Pracowni.

To co najbardziej przykuwa uwagę to wzory tkanin marki Pracownia Tkanina – inspirowane polskim wzornictwem lat 50 i 60-tych, odświeżone i uwspółcześnione m.in. dzięki współudziale Magdzie Tekieli. Flamingi w stylu origami, geometryczne wzory, niebanalne kolory.
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter