Projekt Dolina Mokotów autorstwa Studio Rysik

W projekcie 64-metrowego mieszkania od Studia Rysik nie ma miejsca na kolorystyczną nudę! Przed Tobą Projekt Dolina Mokotów!

Dolina Mokotów — warszawska nowoczesność

64-metrowe mieszkanie zaprojektowane dla młodego małżeństwa idealnie wpisuje się w klimaty nowoczesnego apartamentowca, położonego w urokliwym zaciszu. Założeniem projektowym inwestorów było stworzenie wygodnej, a zarazem funkcjonalnej przestrzeni, która będzie dopasowana do ich stylu życia. Architekci z pracowni Studio Rysik wprowadziły w życie plany inwestorów i dzięki temu powstało współczesne wnętrze pełne ciekawych kolorów i zaskakujących połączeń.

Przytulny salon w projekcie Dolina Mokotów
Przytulny salon projektu Studio Rysik

Mieszkanie podzielono na cztery pomieszczenia, a w każdym z nich dominują inne barwy. Pomimo tej kolorystycznej różnorodności, tworzą wspaniałą, wzajemnie uzupełniającą się całość. Na etapie poprawek deweloperskich dokonano również zmiany układu funkcjonalnego mieszkania, zyskując w ten sposób upragnioną przez inwestorów garderobę.

Salon połączony z kuchnią to serce tego nowoczesnego mieszkania. Tutaj na uwagę zasługuje innowacyjne połączenie blatu kuchennego i stołu, a także narożnik w salonie ze specjalnie postarzanej skóry. Marmurowe wykończenie głównej ściany w kuchni nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter, doskonale łącząc się z naturalnym drewnem oraz odcieniami zieleni.

Kolorystyczny szał i ostoja spokoju

Łazienka to zdecydowanie najbardziej charakterystyczne pomieszczenie w całym mieszkaniu. Wyraziste, czarne linie idealnie komponują się ze zdecydowaną czerwienią na ścianach, co w połączeniu z białą zabudową tworzy niepowtarzalny efekt. Znajduje się tutaj wygodna wanna ze szklanym parawanem, która może pełnić funkcję prysznica, a nieregularny wzór płytek na ścianie wprowadza zabawny nastrój.

Miedziany kolor w łazience
Wyrazista łazienka z kolorowym detalem

Z kolei sypialnia jest prawdziwą oazą spokoju i miejscem wypoczynku, także od kolorystycznej różnorodności. Wnętrze utrzymane jest w stonowanych, ciepłych odcieniach beżu, przełamanych estetyczną bielą. Ciekawym rozwiązaniem są szafy umieszczone tuż przy wejściu, które stworzyły niejako przedsionek wprowadzający w intymną przestrzeń. Po obu stronach zagłówka zawisły lustra, które dodatkowo odbijają światło z wiszących lamp, a dzięki temu wnętrze wydaje się bardziej przestronne i optycznie większe.

Subtelne akcenty

Motywem przewodnim projektu warszawskiego mieszkania jest nie tylko kolor, lecz także łagodne kształty, które występują w formie ergonomicznych brył krzeseł, elementów oświetlenia, luster w łazience, czy też wezgłowia łóżka małżeńskiego w sypialni inwestorów. W mieszkaniu nie zabrakło także innych dodatków – przytulnych zasłon, roślinności, a także imponujących płócien.

Kuchnia w pastelach w projekcie Studio Rysik
Funkcjonalna kuchnia w projekcie Studio Rysik

Studio Rysik znane jest ze swoich oryginalnych, ale zawsze harmonijnych i spójnych projektów. Nie inaczej było i w tym przypadku. Mimo zastosowania innej kolorystyki w każdym z pomieszczeń oraz intrygujących kształtów całość idealnie ze sobą współgra, tworząc przyjazne, domowe wnętrze.


Projekt: Studio Rysik | studiorysik.pl

Zobacz również: Poddasze pełne historii i sztuki | Nowoczesne wnętrze na Powiślu

Zielona ściana w projekcie pracowni Studio Rysik
Projekt Dolina Mokotów autorstwa Studio Rysik
Projekt Dolina Mokotów autorstwa Studio Rysik
Dolina Mokotów i projekt pastelowej sypialni
Sypialnia w pastelach w projekcie Dolina Mokotów
Pastelowa kuchnia w projekcie pracowni Studio Rysik
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter