Projekt sypialni i łazienki od pracowni 404 Stud.io

Jak wygląda mieszkanie kobiety, kochającej nowoczesny styl, sztukę i elegancję? Dokładnie tak, jak projekt jednego z mieszkań w Toruniu, powierzony pracowni 404 Stud.io. Kto zrozumie kobietę najlepiej? Oczywiście druga kobieta! Dlatego w tym projekcie sukces był z góry gwarantowany!

Projekt sypialni i łazienki

Projekt dotyczył sypialni oraz łazienki w domu jednorodzinnym, a inwestorem była kobieta, która ceni sobie nowoczesność. Wnętrze w takim stylu było jej marzeniem, a architekt Aleksandra Franczak z pracowni 404 Stud.io stanęła na wysokości zadania.

Projekt sypialni i łazienki od pracowni 404 Stud.io - dom w Toruniu - Aleksandra Franczak - czarna łazienka

Sypialnia – miejsce relaksu w otoczeniu sztuki

Pierwsze projektowane pomieszczenie to sypialnia dzieląca się na dwie części. Toaletkę połączoną z szafą garderobianą, od której zaczyna się dzień. Drugą zaś stanowi ciepłe łóżko, w którym można znaleźć ukojenie wieczorem. Przy łóżku znajdują się wnęki, które tworzą doskonałe miejsce na trzymanie książek, które umilają kobiecie ostatnie godziny przed snem. Na ścianie w sypialni powieszono grafikę w niebieskiej kolorystyce, która ma za zadanie dodawać większego nasycenia we wnętrzu. Dodatkowo symbolizuje zamiłowanie inwestorki do sztuki i artystycznych treści.

Projekt sypialni i łazienki od pracowni 404 Stud.io - dom w Toruniu - Aleksandra Franczak - duże łóżko w fioletowej łazience

Ściany sypialni zaprojektowane zostały w modnym, fioletowym kolorze, które idealnie kontrastują się z białymi meblami w drugiej części pokoju. Szklany, długi żyrandol oraz białe zasłony opadające na drewnianą podłogę tworzą stylowe elementy w tej części aranżacji.

Czarna łazienka – szokuje elegancką formą

Czerń to dosyć niestandardowe ubarwienie w przypadku łazienki, zwłaszcza kobiecej. Jednak w tym wydaniu nikogo nie wystraszy. Wręcz przeciwnie! Jasności dodaje biel ceramiki, która nie tylko rozświetla wnętrze, ale stanowi idealny kontrast z ciemną podłogą czy ścianami. Ciemną łazienkę dodatkowo ociepla zieleń roślin, a klasy i charakteru wnętrza nadaje obraz Jana Szczepkowskiego.

Projekt sypialni i łazienki od pracowni 404 Stud.io - dom w Toruniu - Aleksandra Franczak - biała wanna w czarnej łazience

Pracownia 404 Stud.io

Założycielką pracowni 404Stud.io jest Aleksandra Franczak. Prostota z elegancją. Stare z nowym. Te dwa krótkie hasła to chyba najlepsze podsumowanie sposobu, w jaki pracuję i tego , co chcę poprzez swoją pracę uzyskać. Lubi łączyć kontrasty tak, aby tworzyły pewnego rodzaju harmonię. Jaki jest styl pracowni 404 Stud.io? To coś pomiędzy minimalizmem a maksymalizmem oraz bogactwem i prostotą. Prywatne zamiłowanie do polskiego wzornictwa również daje się zauważyć w zrealizowanych projektach.

Pracownia ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów. Jednym z nich jest Orange is the new grey, czyli projekt piętra domu jednorodzinnego.

Projekt sypialni i łazienki od pracowni 404 Stud.io - dom w Toruniu - Aleksandra Franczak - okrągłe lustro w czarnej łazience Projekt sypialni i łazienki od pracowni 404 Stud.io - dom w Toruniu - Aleksandra Franczak Projekt sypialni i łazienki od pracowni 404 Stud.io - dom w Toruniu - Aleksandra Franczak - białe meble w fioletowej sypialni

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter