Proste wnętrze, kolor i Skandynawia

Proste wnętrze, kolor i Skandynawia

Aranżacja tego trzypokojowego mieszkania w popularnej dzielnicy Szczecina rozpoczęła się dosyć nietypowo. Punktem wyjściowym projektu lokalu o powierzchni 82m2 usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego była… nowoczesna wanna wolnostojąca. Nabyta przez inwestorów kilka tygodni wcześniej, spędziła sen z powiek, dlatego postanowili poszukać pomocy projektanta – Marcina Wyszomirskiego.

Zaowocowało to prostą i nowoczesną łazienką, dzięki której klienci zdecydowali się dodatkowo na projekt sypialni oraz pokoju wypoczynkowego i kuchni. W tych ostatnich pomieszczeniach również miało byś prosto, ale jednak z nutą koloru i – gdzieś pojawiającej się w tle – Skandynawii. Stąd białe barwy tła i naturalny odcień drewna na meblach. Sypialnia natomiast miała zapraszać do relaksu i pozwalać wypocząć po ciężkim tygodniu pracy. Łóżko wg projektu wykonał tapicer i z tej samej tkaniny uszyto zasłony. Efekt dopełniła tapeta oraz poduszki i narzuty, dzięki którym klienci nie tylko regenerują siły, ale zapomnieli już o problemach, które przysporzyła im, jak się okazało wcale nie nieszczęsna, wanna.

Realizacja założeń projektu zajęła niecałe 6 miesięcy, wybrano kolorystykę ścian, podłóg i stolarki drzwiowej, glazury i armatury, mebli, zasłon, a także dodatki i elementy dekoracyjne. Większość mebli wykonana została na wymiar wg projektów, jak również grafika dekoracyjna na ścianie w salonie – motto ulubionej drużyny piłkarskiej inwestorów.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter