Przyjazna i funkcjonalna przestrzeń dla domowników i ich gości

„Jesteśmy rodziną z małymi dziećmi, które za chwilę idą do szkoły” ta myśl była punktem wyjścia do zaprojektowania wielofunkcyjnej przestrzeni domu, która pozwoli pogodzić wiele różnych obowiązków – szkolnych i domowych. Inwestorowi zależało na stworzeniu przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni. Architekci z pracowni mode:lina pomogli stworzyć wymarzone wnętrze przyjazne do zabawy i pracy.

Projektanci z mode:lina architekci zaprojektowali otwartą przestrzeń salonu oraz kuchni, którą wyróżnia duża biała wyspa, białe meble oraz drewno na ścianach. Duży dębowy stół z różnymi stylowymi krzesłami to doskonałe miejsce do codziennej pracy, a także miejsce spotkań ze znajomymi. Wygodne sofy są idealnym miejscem do odpoczynku.

Inwestorowi zależało również aby goście czuli się jak u siebie w domu. Układ mieszkania doskonale sprawdza się podczas spotkań ze znajomymi oraz imprez rodzinnych. Jest dużo miejsca do siedzenia zarówno przy stole, jak i na sofie.

Ideę jaka związana była z sypialnią trzeba było połączyć z koniecznością przechowywania ubrań i innych rzeczy. Projektanci zaproponowali duży regał na książki, który odgradza sypialnię od reszty świata. Aby nadać wnętrzu ciepły i przytulny klimat zastosowano drewniane elementy oraz tkaniny.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter