Przyszłość dźwięku

BeoLab 90 to dla bezkompromisowych miłośników brzmienia głośnik i dzieło sztuki w jednym. Ten punk zwrotny w długiej tradycji tworzenia głośników przez Bang & Olufsen, gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, bez względu na okoliczności. Niezwykle wyszukany głośnik obejmuje mnóstwo technologii. Jest idealnym połączeniem światowego designu i akustyki, który może się okazać najbardziej dopracowanym i potężnym cyfrowym głośnikiem, kiedykolwiek zaprojektowanym do wnętrz prywatnych

BeoLab 90 wyposażony jest w nową technologię Active Room Compensation, która kompensuje wpływ wnętrza, mebli, umiejscowienia głośników oraz dokładną lokalizację słuchacza. Dzięki temu jest w stanie stworzyć tak znakomitą scenę dźwiękową, że usłyszysz precyzyjnie, w którym jej miejscu znajdują się poszczególni członkowie zespołu lub aktorzy, grający w Twoim ulubionym filmie.

Kontrola nad szerokością i kierunkiem dźwięku BeoLab 90 oferuje unikalne rozwiązanie – Beam Width Control, które umożliwia zmianę szerokości promienia fali dźwięku, aby dopasować go do różnych sytuacji. Możesz łatwo, jednym przyciskiem, zmienić wrażenia odsłuchowe z dedykowanego “sweet spot” (idealnego punktu) na ustawienie “party”, wypełniając dźwiękiem całe pomieszczenie. Kiedy Twoja rodzina i przyjaciele zgromadzą się na wspólne oglądanie filmu, ustawienie “wide” dostarczy Wam wspaniałych, kinowych wrażeń. BeoLab 90 realizuje idealny dźwięk, dokładnie tam gdzie sobie tego życzysz. Z przetwornikami rozmieszczonymi wokół głośnika, ustawionymi w różnych kierunkach, dzięki Beam Direction Control skierujesz fale dźwięku dokładnie tam, gdzie się znajdujesz i skąd słuchasz.

BeoLab 90 charakteryzuje się unikalnym i imponującym wyglądem, bez wyróżniającego się wizualnie frontu, który uzasadnia wszechstronne brzmienie głośnika. Ogólny, 360º projekt bazuje na złożonej, aluminiowej obudowie o łącznej wadze przekraczającej 65 kg, więc jego strukturę możemy przyrównać do solidnej skały. Czarne osłony z tkaniny niczym żagle rozpościerają się z przodu głośnika, a zaokrąglona drewniana podstawa unosi ciężką strukturę z podłogi, pozwalając na dopasowanie się głośnika do każdego wystroju wnętrza.

BeoLab 90 można poznać bliżej w wybranych salonach Bang & Olufsen od 17 listopada 2015 roku – ta data jest 90-tą rocznicą powstania Bang & Olufsen. Rekomendowana cena BeoLab 90 to 75.000 € za parę, a pierwszych dostaw możemy spodziewać się pod koniec roku.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter