Reflection – kolekcja płytek ceramicznych od Tubądzin

Reflection to kolekcja od Grupy Tubądzin, którą docenią zwolennicy elegancji i dyskretnego luksusu. Piękno płytek ukryte jest bowiem w ich perłowej powłoce. Kolekcja to także zapowiedź nadchodzących trendów.

Reflection – kolekcja od Tubądzin

Wakacje dobiegają końca, a projektanci na całym świecie już odsłaniają trendy na zimę i jesień 2019/2020. Po minimalizmie zwróconemu ku naturze, nadchodzi trend na maksymalizm, w którym złote akcenty oraz odważne rozwiązania będą wyeksponowane. Jednocześnie mody w branży architektonicznej muszą uwzględniać fakt, że coraz więcej osób na świecie mieszka w małych przestrzeniach ze względu na nieustannie postępującą urbanizację.

Projektanci płytek ceramicznych zadają więc sobie pytanie – jak zaprojektować płytki, które będą zarazem luksusowe i najwyższej jakości, a jednocześnie pasować będą stylem, jak i wzornictwem do łazienki w każdym rozmiarze, wpisując się jednocześnie w najnowsze trendy.

Płytki ceramiczne Tubądzin

Kolekcja Reflection może stanowić doskonałą odpowiedź. Ma ona dwie odsłony. Obie łączy blask płytek, dyskretne refleksy świetlne i elegancja. Jednak w zależności od tego od czy wolimy słoneczne, jasne przestrzenie, czy też w łazience cenimy bardziej stonowane, ciemniejsze i spokojniejsze barwy – możemy wybrać jedną z dwóch wersji kolorystycznych (White lub Navy). Możemy także zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby równowaga odcieni została zachowana. Z kolei ze względu na ilość nienachalnych dekorów i odcieni, kolekcja świetnie komponuje się w każdej przestrzeni łazienkowej.

Reflection White i Reflection Navy

Kolekcja składa się z płytek ściennych Reflection White i Reflection Navy, płytek dekoracyjnych w tych samych kolorach, imitujących drobne kropelki. Wszystkie one mają wymiary 598 x 298 mm. Kolekcji towarzyszą także dekory: większe Reflection White STR i Reflection Navy STR, których powierzchnia przypomina rozwiniętą roletę (598 x 298 mm) oraz dwa mniejsze w kształcie kwadratów, przeciętnych po przekątnej tak, że każdy z nich tworzy dwa trójkąty w różnych odcieniach. Całość kolekcji uzupełnia ścienna listwa szklana Glass Gold 1 o wymiarach 598 x 15 mm.

Kolekcja, dzięki delikatnemu połyskowi płytek oraz dyskretnym, a jednocześnie dekoracyjnym wzorom nie wymaga towarzystwa wielu dodatków, a złota listwa dekoracyjna nadaje ścianom luksusowy wygląd. Kolekcja Reflection idealnie komponuje się z  jasnymi płytkami imitującymi drewno, np. płytką gresową Mountain Ash Gold STR.

Jasna odsłona kolekcji jest idealnym rozwiązaniem do małej łazienki, którą optycznie powiększy, jednocześnie bez konieczności rezygnacji z poczucia luksusu i elegancji. Można do niej dodać jasne, złote lub świetliste elementy wyposażenia lub stonować jej przepych dyskretnymi dodatkami w kontrastujących kolorach.

Grupa Tubądzin

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Zobacz również: Goldgreen – kolekcja płytek inspirowana stylem etno | Kolekcja płytek Mild Garden

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter