Rekoforma: meble w stylu loft, vintage industrial oraz skandynawskim

Rekoforma: meble w stylu loft, vintage industrial oraz skandynawskim

Rekoforma to pracownia specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu mebli o naturalnym i surowym charakterze, nawiązując do stylu loft, vintage industrial, skandynawskiego. W swoich projektach łączy nieszablonowe rozwiązania indywidualny styl i proekologiczne działania.

Produkty tworzone są z dbałością o szczegóły i naciskiem na wykorzystanie jak najwięcej wtórnego materiału i tym samym do zmniejszenia ilości odpadów i ograniczania zużycia surowców naturalnych.

Wykonują autorskie projekty oraz realizujemy indywidualne zlecenia na unikatowe meble. Kolekcje dedykowane są osobom prywatnym, które cenią niebanalny wygląd swoich mieszkań jak i do restauracji, pubów by nadać im oryginalnego charakteru.

Sami sprawdźcie czym nas tak zachwycili.

Lampa Wysokie Napięcie

Projekt inspirowany jest słupami wysokiego napięcia. Wykonany z prętów i zardzewiałych śrub z odzysku.

 

 

 

 

 

Lampa Fabryczna pamięć

Oryginalna Polska lampa wyprodukowana w latach siedemdziesiątych w zakładach Polam Gdańsk. Ponownie przywrócona do życia z zachowaniem i zabezpieczeniem śladów starej farby  i rdzy dodają jej nietypowego charakteru.

 

 

 

 

 

Parawan Stalowe Pręty

Regulowany parawan z ażurowymi półkami wykonany na zamówienie. Konstrukcja z metalowych prętów oraz śrub które tworzą wieszaki zostały odzyskane drewno pochodzi od klienta.

 

 

 

 

 

 

Hoker Loft II

Solidny hoker wykonany ze stalowych prętów z widocznymi śladami przeszłości w stylu vintage industrial. Dzięki regulowanej wysokości posłużyć może zarówno jako stołek lub hoker.

 

 

 

 

 

Hoker Stalowe pręty Skóra

Stołek barowy o surowym charakterze ze skórzanym siedziskiem. Skóra została pozyskana od zaprzyjaźnionego tapicera która niegdyś służyła jako obicie kanapy. Stabilna konstrukcja wykonana z metalowych prętów ze złomowiska. Regulowana wysokość umożliwi wykorzystanie go  do różnego rodzaju stołów i blatów.

 

 

 

 

 

Stolik Nocny Stalowe Pręty

Stolik nocny w surowym klimacie zbudowany z dębowej deski z licznymi spękaniami i śladami po kornikach oraz z zardzewiałych prętów i metalowej siatki.

 

 

 

 

 

 

Stolik trójkąty

Geometryczna bryła w której zarówno siedzisko jak i nogi tworzą połączone ze sobą trójkąty. Może posłużyć jako siedzisko lub poręczny stolik nocny.

 

 

 

 

 

 

Stolik Rdzeń

Stolik dla osób, które cenią przedmioty tknięte zębem czasu. Konstrukcja składa się ze starych belek, nierównomiernie przeplatanego drutu i blachy zdobionej rdzą.

 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter