Rekordowe Cersaie 2021 dla Cerrad

Cerrad na rekordowym w swojej historii stoisku wystawienniczym, z imponującą i największą powierzchnią wśród polskich wystawców, liczącą aż 315m2 zaprezentował kilkadziesiąt najnowszych kolekcji.

Cersaie 2021

38. Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie odbyły się w Bolonii w dniach 27 września – 1 października. Na łącznej powierzchni wystawienniczej 150 000 m2 zaprezentowały się 623 firmy, w tym 361 firm z branży płytek ceramicznych.

Koncepcja stoiska jest dla nas bardzo istotna. Przemyślana prezentacja płytek ceramicznych w przestrzeniach targowych, wyszukane aranżacje to ważny element kampanii wizerunkowej firmy CERRAD. Przygotowane przez nas stoiska stanowią nowoczesne showroomy, w których pokazujemy naszym gościom nowości, mające ogromny udział w wyznaczaniu ogólnoświatowych trendów i w pełni sprostają potrzebom aranżacyjnym projektantów i architektów wnętrz – mówi Tomasz Glegoła, Dyrektor Marketingu Cerrad.

Stoisko Cerrad

Stoisko Cerrad było nie tylko ekspozycją produktów, ale miejscem inspirujących spotkań, wymiany doświadczeń, ciekawych rozmów i budowania relacji. Mimo pandemii i wielu obostrzeń, frekwencja na stoisku Cerrad przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Udział w targach pozwolił skonfrontować naszą wizję aranżacji przestrzeni z opiniami najlepszych ekspertów z zakresu projektowania wnętrz i architektury.

Zebrane informacje pozwolą nam podjąć decyzje, które z naszych wzorniczych propozycji uzupełnią naszą bogatą ofertę produktową w 2022 roku. Jesteśmy świadomi różnorodności oczekiwań naszych Klientów, tym bardziej cieszymy się, że nasze propozycje spotykały się z tak wielkim zainteresowaniem.

Koncept Cerrad i La Mania Home

Podczas tegorocznych Targów Cersaie zaprezentowano koncept nowego projektu Cerrad i La Mania Home.

Ambasadorką Projektu jest Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna i założycielka domu mody La Mania, która podczas specjalnej prezentacji nowych kolekcji opowiadała uczestnikom Cersaie o inspiracjach, emocjach, wnętrzach domu i ich energii.

Obopólne doświadczenie i kreatywność zaowocowały ciekawą współpracą, w ramach której marki zaprezentowały stworzone wspólne 4 najnowsze kolekcje płytek gresowych inspirowanych pięknem natury i otaczającego świata. Kolekcje Cerrad x La Mania Home dostępne będą w ofercie Cerrad wiosną 2022 roku.

Zobacz również: Cerrad z dwiema nagrodami w konkursie A’ Design Award

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter