Retro z domieszką mięty

Retro z domieszką mięty

Shoko design kolejny raz na zachwyciło. Uwielbiamy mięte a jeszcze w zestawieniu ze stylem retro… nie możemy oderwać oczu. Tak naprawdę już moglibyśmy skończyć zachwyty i napisać tylko, żebyście zobaczyli te zdjęcia.

Industrialne sprzęty, charakterystyczne bielone meble z wiklinowymi koszami i szufladami, mozaikowa podłoga w kuchni i kultowa lodówka Smeg. A wszystko w miętowych odcieniach pojawiających się na meblach i dekoracjach. Mięta to kolor przewodni w tym mieszkaniu, jednak jest on zestawiony z odcieniami bieli, czerni i szarości. Bardzo podoba nam się zastosowanie głównego koloru w różnych odcieniach, dzięki czemu nie jest nachalnie. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na liczne dodatki, które idealnie pasują do reszty.

Naszą uwagę zwróciła sypialnia, która nieco różni się stylem. Tu już nie znajdziemy koloru miętowego, ale za to pojawia się czerń zestawiona z cegłą. I to też nam się podoba, niby inaczej ale widać jeden, wspólny kierunek dla całego mieszkania. Jest przytulnie i o to właśnie chodziło.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter