Rezydencja na Wilanowie projektu Taff Architekci

Rezydencja na warszawskim Wilanowie urzeka harmonijnymi wnętrzami i klasyczną elegancją. Dbałość o detale, szlachetne materiały i precyzja w realizacji projektu pozwoliły stworzyć przestrzeń, która trafia w nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Rezydencja na Wilanowie

Rezydencja na Wilanowie zaprojektowana przez pracownię Taff Architekci jest harmonijna, przestronna i pełna światła.  Wnętrza stwarzają idealne warunki nie tylko do relaksu, ale również do przyjęć i towarzyskich spotkań.

Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski -

850 metrów kwadratowych luksusu

Niewątpliwym atutem domu jest jego powierzchnia, 850 metrów kwadratowych stwarza niemal nieograniczone możliwości i pozwala na odrobinę szaleństwa. Przykład? Garderoba, od której rozpoczął się cały projekt. Przestronna i wypełniona lustrami, półkami i gablotami, pozwala poczuć się jak w modowym atelier.  Na uwagę zasługuje również gabinet utrzymany od podłogi, aż po sufit w kolorze ciemnej czekolady. Całość uzupełniają stylowe meble i klimatyczne oświetlenie.

Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - krzesło w gabinecie

Stonowane kolory i naturalne materiały

Stonowane kolory, naturalne materiały, wyważone proporcje i starannie wyjątkowa dbałość o detale – wilanowska willa może być wizytówką klasycznej architektury wnętrz w luksusowym wydaniu. Przestrzeń dzienną tworzy kuchnia otwarta na jadalnię i salon. Biel ścian przełamano tu drewnem: meblami i parkietem ułożonym we francuską jodełkę. Uwagę przykuwa oświetlenie – szczególnie imponujący żyrandol umieszczony przy klatce schodowej, zdobiący kilka pięter.

Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - stół w salonie

Rezydencja na Wilanowie robi wrażenie nie tylko ze względu na powierzchnię, ale przede wszystkim na wysokiej jakości materiały i design. Szlachetne formy, oszczędny dobór kolorów, gra detalem i światłem – wszystkie te elementy tworzą spójną, przemyślaną całość. Luksus i elegancja idą tu w parze z funkcjonalnością, tworząc miejsce, które z pewnością zasługuje na miano przytulnego azylu.

Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - schody

Pracownia Taff Architekci

Założycielka pracowni, Paulina Taff, wiedzę i doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Technische Uniwersitat Munchen.

Od ponad dwudziestu lat aktywna w zawodzie. Ma na koncie pracę w firmach takich jak: Wechselberger Bau- und Planungsgesellschaft mbH & Co./ APA Kuryłowicz, Szcześniak-Denier Architekci/ WAN S.A. Przez ostatnie dziesięć lat była wspólnikiem firmy Casamila architekci. Zrealizowała wiele projektów zarówno w obszarze architektury jak i architektury wnętrz, m.in. luksusowy apartament na Muranowie czy przytulny apartament na warszawskim Żoliborzu.

Zdjęcia: Ignacy Matuszewski

Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - gabinet Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - wanna w łazience Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - ciemny gabinet Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - jasna łazienka Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - kuchnia Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - żyrandol Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - jasna kuchnia Luksusowa rezydencja na Wilanowie - pracownia Taff Architekci - foto Ignacy Matuszewski - lustro w łazience

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter