Ronda Design: meble, które przyciągają

Jak my lubimy takie pomysłowe rozwiązania! Kolekcja Magnetika włoskiej marki Ronda Design to nowoczesne narzędzie do aranżacji codziennej przestrzeni domowej i biurowej.  System magnetycznych paneli ściennych, półek oraz akcesoriów, wykorzystując siłę magnetyczną pozwala na swobodne łączenie modułów, zmiany funkcji regałów oraz zabawę z akcesoriami.

Indywidualne kompozycje

Nowoczesne meble Ronda Design z powodzeniem wykorzystywane są zarówno w projektach prywatnych, jak i komercyjnych. Dzięki licznym akcesoriom dedykowanym do salonu, przedpokoju, pokoju dziecka, kuchni, łazienki, biura czy sypialni, ronda design pozwala na tworzenie swoich własnych kompozycji.

Zabawa w metamorfozę

Unikalna charakterystyka mebli, wysoka jakość wykończenia i trwałość, a także możliwość zmiany wyglądu paneli sprawiają, że meble magnetyczne ronda design to doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań i kochających metamorfozy.

Ta rewolucyjna kolekcja mebli wyposażona została w dodatkowy system antypoślizgowy, który zapewnia stabilność półek, mimo braku gwoździ, wkrętów czy śrub.

Systemy Magnetika można swobodnie dostosować do indywidualnych potrzeb oraz preferencji,  mając możliwość dowolnego łączenia i prze-aranżowania elementów o różnych kolorach i wzorach. Ostateczny wygląd i układ mebli Ronda Design zależy od pomysłowości użytkującego.

Dla nas rewelacja!

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter