Rumruk Wallpapers&Lamps: oryginalne tapety i niepowtarzalne lampy

Rumruk Wallpapers&Lamps to młoda firma projektująca oryginalne tapety i niepowtarzalne – w dosłownym tego słowa znaczeniu – lampy.

„Pomysł na tapety narodził się sam. Mieliśmy w głowach sporo niewykorzystanych pomysłów na wzory, które zdecydowanie odbiegały od tego, co można było do tej pory znaleźć na polskim rynku – naszym zdaniem – dość zachowawczym, jeśli chodzi o formę, kolory i materiały. W sklepach dominują szarości, powaga i szeroko pojmowany minimalizm i jako poszukujący architekci wnętrz często odczuwaliśmy trudności ze znalezieniem niebanalnych elementów wyposażenia wnętrz, co także było powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na ręczne wytwarzanie lamp z kolorowej, miękkiej włóczki” – mówi Anna Srebro z Rumruk Wallpapers & Lamps.

„Każda z lamp jest inna i jest „projektowana” na bieżąco, w trakcie plecenia. dlatego klient, któremu zależy na tym, żeby mieć jedyną w swoim rodzaju lampę, ma pewność, że tak właśnie jest. Jesteśmy też otwarci na sugestie klientów, którzy sami chcą decydować o kolorystyce swojej lampy, np. dobierając ją pod konkretne wnętrze” – dodaje.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter