Ruszył konkurs dla młodych projektantów – Young Design 2020

Young Design 2020 to pierwszy w Polsce program, którego celem jest wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia – takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem. Główną nagrodą w konkursie jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych.

Konkurs Young Design 2020

Organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego po raz 13. konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów wzornictwa. Wystarczy do 11 stycznia 2021 r. przysłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio. Szczegóły znajdziecie na stronie konkursu Young Design.

Ruszył konkurs dla młodych projektantów - Young Design 2020
Konkurs Young Design

Termin nadsyłania zgłoszeń

Finalistów konkursu i ich projekty oceniać będzie jury – Kapituła Stypendialna złożona z przedstawicieli biznesu – producentów oraz dystrybutorów. Nagrodę otrzyma projektant/ka, który/a poza dobrymi projektami najlepiej zaprezentuje swoje umiejętności i kompetencje potrzebne do współpracy z przyszłymi pracodawcami. To jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę nawiązania biznesowych kontaktów, dzięki którym będą mieli szansę rozpocząć karierę w branży wzorniczej.

Wszyscy finaliści będą mieli możliwość skorzystania ze szkolenia poprzedzającego występ przed jury.

Zgłoszenia można nadsyłać do 11 stycznia 2021 roku!

Ruszył konkurs dla młodych projektantów - Young Design 2020
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter