Rzemiosło: Warszawa na ścianie

Rzemiosło: Warszawa na ścianie

Odkrywanie dla Was nowych projektów sprawia nam ogromną frajdę! Tym razem poznajcie markę Rzemiosło. Jak sami o sobie mówią:

Projektujemy i produkujemy niebanalne przedmioty do wystroju wnętrz. Czasem funkcjonalne, czasem tylko ozdobne. Często w swoim wyglądzie odwołujące się do lokalnych patriotyzmów. Prowadzimy seryjną sprzedaż naszych produktów, ale nie wykluczamy możliwości modyfikacji poszczególnych prac na potrzeby indywidualnych zamówień.

Specjalnie z myślą o Was wybraliśmy dwa produkty, które naszym zdaniem musicie zobaczyć

Regało-półka na książki do powieszenia na ścianie. Wykonana w kształcie granic Warszawy. Półki w sposób minimalistyczny oddają podział administracyjny miasta. W całości wykonany ze sklejki. W plecach wygrawerowany plan ulic Warszawy. Format 151x160cm. Głębokość półek 19cm. Mebel bardzo pojemny. Istnieje możliwość projektu i wykonania tego typu regałów na indywidualne zamówienia.

Drzewo genealogiczne jest wykonywane na indywidualne zamówienia. Wspaniały prezent dla kogoś z rodziny. Drzewa wykonywane w materiałach drewno podobnych. Warstwowo nakładane na siebie elementy tworzą na ścianie efekt wypukłego obrazu. Ważne żeby klient przyszedł z rozrysowanym na kartce własnym drzewem, a my już zajmiemy się resztą.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter