Salon Nowy Styl – przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia

Na mapie Polski pojawiło się kolejne miejsce, w którym prezentowane są najnowsze produkty i rozwiązania meblowe. Nowy showroom marki Nowy Styl znajduje się we Wrocławiu, zaledwie 600 m od rynku i pełni nie tylko funkcje ekspozycyjne – tworzy także atmosferę sprzyjającą twórczej, swobodnej pracy.

Nowy salon marki Nowy Styl we Wrocławiu

Showroom marki Nowy Styl jest odpowiedzią na potrzeby naszych czasów. Nagła praca z domu, niedostosowanego do trybu home office, dla wielu osób w dalszej perspektywie była ciężkim doświadczeniem. Dlatego, aby dostosować wnętrze do obecnych realiów, słowem klucz nowego showroomu we Wrocławiu stała się multifunkcjonalność.

Salon Nowy Styl - przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia

W praktyce oznacza to przestrzeń, którą łatwo można przearanżować, bez potrzeby budowania nowych ścian czy innych gruntownych zmian. Spełnia ona wszystkie potrzeby swoich użytkowników, sprzyjając koncentracji i komunikacji, inspirując i zapewniając wysoki komfort ergonomiczny.

Aby to osiągnąć, zadbaliśmy o świetną akustykę wnętrz, przyjazne kolory, przyjemny zapach, odpowiednią ilość światła, dużo zieleni i nienarzucające się dekoracje – komentuje Joanna Perek, architektka Nowego Stylu, która projektowała wnętrza wrocławskiego showroomu. – Nie zabrakło także biurek elektrycznych, miejsc luźnych i bardziej formalnych spotkań oraz oczywiście – wygodnych krzeseł.

Salon Nowy Styl - przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia

Wyjątkowa przestrzeń z ciekawymi rozwiązaniami

Jakie ciekawe rozwiązania możecie zobaczyć we wrocławskim showroomie marki Nowy Styl?

  • przykład małego, ale maksymalnie praktycznego pokoju w stylu home office,
  • aranżację miejsca spotkań na wygodnych sofach akustycznych,
  • budkę telefoniczną, będącą żywą reklamą twórczości Colaniego,
  • przestrzeń do spotkań i rozmów o designie, najlepiej przy barze kawowym w towarzystwie świeżo palonej kawy,
  • salę konferencyjną, rzeźbiarsko ozdobioną krzesłami Xilium wpisanymi w regał.

Nowy showroom marki to miejsce, w którym umeblowanie, kolory, akustyka, światło, zapach… słowem – wszystko, sprzyja efektywnej pracy.

Salon Nowy Styl - przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia

Marka Nowy Styl

Nowy Styl to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 31 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju. O showromie w Warszawie możecie przeczytać TUTAJ.

Zobacz również: Butik chińskiej marki odzieżowej Hanscool | Nowe życie siedziby Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

Salon Nowy Styl - przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia
Salon Nowy Styl - przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter