Seria karmników dla ptaków

Niemal niewidoczne, niezwykle subtelne i minimalistyczne karmniki Tweet Resto Bar, które zaprojektowała Jolanta Uczarczyk, którą możemy kojarzyć z REKINEM czyli filcowym kosze na pranie lub zabawki.

Karmniki Tweet Resto Bar, wykonane są z wyjątkowo efektownej dwustronnie matowionej pleksi o powierzchni piaskowanego szkła (modele: Bauhaus i House). Półprzepuszczalny materiał daje subtelny efekt rozproszonego światła. Model Tube wykonany jest z plastikowej przezroczystej rury oraz z drewnianego elementu służącego jako lądowisko dla ptaków oraz zabezpieczenie pokarmu.

Wrażenie lekkości wzmacnia zawieszenie bezpośrednio na szybie okna za pomocą silikonowej przyssawki na delikatnych lineczkach. Dna karmników dla lepszych efektów obserwacyjnych wykonane są z przeźroczystej plexi. Czerwony element na lince poza estetyczną pełni również funkcję drogowskazu, uwaga tu jest jedzenie! tak jak jarzębina która swoim kolorem wabi ptaki zimą. Karmniki przykleja się do okien, aby wprost z łóżka,z sypialni czy znad kuchennego stołu obserwować ptaki.

Do karmników dołączona jest metka będąca rodzajem start-kita z woreczkiem wypełnionym ziarnem słonecznika oraz filcową gąbką służącą do bezpiecznego czyszczenia karmnika po sezonie. Karmniki są lekkie i eleganckie dają niepowtarzalny nowoczesny efekt, sprawdzą się
w każdych warunkach w deszczu i śniegu

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter