Sfera Designu: magia betonowego oświetlenia

Sfera Designu: magia betonowego oświetlenia

Sfera-Designu.pl to specjalistyczny sklep internetowy oferujący niebanalne lampy betonowe. Design w stylu loft i minimal. Lampy betonowe są produkowane w Polsce, zaprojektowali je artyści Adrian Purgał oraz Bogumił Gala. Specjalna mieszanka betonu architektonicznego, która może być barwiona na różne kolory przy użyciu naturalnych pigmentów. Wszystkie lampy betonowe posiadają certyfikat CE, gwarantując bezpieczeństwo w ich użytkowaniu. Sklep oferuje poza lampami także designerskie żarówki Edisona, które są dopasowane do sprzedawanych lamp.

Lampy LEVELS, ROCKET, VULCANO i EIFFEL to wyjątkowe ozdoby nowoczesnego wnętrza, które sprawią, że Twój dom lub mieszkanie nabierze charakteru. Lampy wykonane są z najwyższej jakości specjalistycznej mieszanki betonu architektonicznego. Ich wybarwienie uzyskujemy w 100% z naturalnych komponentów, bez dodatku sztucznych barwników, a specjalny sposób ich wykonania pozwala na uzyskanie wyjątkowej porowatości eksponującej naturalne piękno materiału jakim jest beton. Całość dopełniają metalowe elementy wykonane i zabezpieczone farbą bądź lakierem nakładanym proszkowo. Każda nasza lampa w całości wykonana jest ręcznie i pomimo powtarzalnej produkcji stanowi rękodzieło.

Kolekcja lamp z linii LEVELS, nawiązująca swą formą do wielopoziomowych fabryk, to unikalna na rynku oświetlenia możliwość pełnego dopasowania projektu do swoich potrzeb i upodobań. Dzięki czterem poziomom betonowych krążków w pięciu wybarwieniach – od bieli przez szarości do czerni oraz ceglanej czerwieni, a także pięciu kolorom oplotów i możliwości zastosowania dekoracji w postaci tytanowej i kryształowej szklanej fryty, Wasza lampa z kolekcji LEVELS może stać się jedyną i niepowtarzalną – unikatową!

ROCKET to lampa betonowa kloszowa, która swoją formą i odpowiednio dobraną żarówką, nawiązuje do motywu startującej rakiety. Występuje aż w pięciu wybarwieniach betonu od białego, przez szarości do czerni oraz ceglasto-czerwony, a także z pięcioma dostępnymi kolorami oplatanych przewodów, dzięki którym można stworzyć unikatową kompozycję lampy ROCKET.

VULCANO to lampa betonowa kloszowa, z różnymi kolorami oplatanych przewodów oraz w różnych wybarwieniach betonu od bieli, przez szarości do czerni oraz ceglasto-czerwony. Swoim kształtem i fakturą nawiązuje do wulkanu i zastygniętej na nim lawy.

Model EIFFEL to wyjątkowa lampa, która zakuta w metalowy uchwyt, swoim kształtem nawiązuje do wieży Eiffla, jednej z najbardziej industrialnych budowli świata. Jej piękno wzbogacone jest o masywny łańcuch, który doskonale podkreśla industrialny charakter lampy.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter