Sit Box: lekki, poręczny i ekologiczny czyli krzesło Pielgrzyma

Sit Box: lekki, poręczny i ekologiczny czyli krzesło Pielgrzyma

Musimy przyznać, że zastanawialiśmy się chwilę czy pokazać Wam ten projekt 🙂 Jak wiecie lubimy proste i funkcjonalne rozwiązania a tym bardziej jeśli są ekologiczne. Zapewne Sit Box bo o nim mowa zyska tylu samo sympatyków co przeciwników, ale nam się pomysł bardzo spodobał.

Poprosiliśmy Jakuba Kalińskiego z Sit Box o kilka słów na temat projektu:

Odpowiadamy na zapotrzebowanie pielgrzymów podczas ŚDM w Krakowie. Nie zawsze jest gdzie usiąść, ciągle się człowiek gdzieś przemieszcza, nie zawsze siadanie na ziemi jest dobrym pomysłem, dlatego warto mieć razem ze sobą swoje własne krzesełko. Poza tym możesz na nim stanąć i zobaczyć znacznie więcej.

Sit Box jest: lekkim, poręcznym, łatwym do noszenia, modnym (karton, umówmy się :)) ekologicznym, w 100 % wykonanym z tektury, a więc bezpiecznym rozkładanym krzesełkiem. I najważniejsze – produktem polskim, dzięki czemu może być ciekawą pamiątką, alternatywą dla magnesików na lodówkę i małych misiów produkcji chińskiej. Jest to produkt lokalny, zaprojektowany w Krakowie, tu wyprodukowany i przez krakowian dystrybuowany. Posiada mnóstwo czystej powierzchni, która należy tylko do wyobraźni właściciela. Dwa, trzy kolorowe markery i możesz mieć swój własny, niepowtarzalny, spersonalizowany Sit Box. Można go pomalować w barwy swojego kraju i np. wypisać hasło, jakie chce się przekazać Papieżowi i światu za pośrednictwem telewizji!

Gdy przestaje pełnić swoje podstawowe funkcje może posłużyć do lokalizacji w tłumie, wystarczy tylko nim pomachać. Osłoni także przed deszczem i nagłym opadem gradu.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter