So Fluffy: koce z wełny czesankowej

Jaka pogoda za oknem – wszyscy widzimy. Te „kilka” stopni na minusie również odczuwamy, ale jak widzimy takie projekty… to od razu robi nam się cieplej. So-Fluffy to polska marka z Wrocławia, która powstała z miłości do piękna i domowego ciepła. Stworzyła ją Sylwia Cygan, która od pierwszego… dotyku pokochała niesamowitą wełnę czesankową z merynosów nowozleandzkich.

„Są takie momenty, które pamiętamy przez całe życie. Ciepło i troskę rodziców. Wsparcie okazywane przez bliskich. To ciepło w środku. Gdy otulisz się w kocyk So-Fluffy, to tak jakby znowu otoczyć się tymi emocjami“ – opowiada Sylwia. – „To właśnie ta niesamowita właściwość kocyków z wełny czesankowej merynosów nowozelandzkich sprawiła, że otworzyłam własną firmę i zaczęłam dzielić się tymi emocjami z innymi”.

„Regenerujący, kojący wypoczynek to więcej energii na to co jest w życiu najważniejsze – przyjaciół, rodzinę i siebie. Dzięki kocykom So Fluffy zatroszczysz się o własny komfort i stworzysz warunki do idealnego relaksu” – mówi twórczyni.

Produkty So Fluffy, to coś więcej niż zwykła dekoracja – wprowadzają ciepło i łagodzą stres. Wełna z merynosów nowozelandzkich uspokaja i wpływa regenerująco na nasze ciało. Założenie marki So Fluffy jest takie, że za pomocą jednego kocyka możesz łatwo odmienić wnętrze swojego mieszkania i stworzyć piękne i wygodne miejsce do odpoczynku o magicznej mocy, którego nie zechcesz opuszczać

Twórczyni marki, w swoich produktach stawia na jakość i troskę o każdy detal. To co jest niewątpliwym atutem tej młodej marki, to produkcja, która odbywa się ręcznie w Polsce, przez samą założycielkę. Ten fakt ma wpływ na jakość produktów, oraz na możliwość drobnych modyfikacji dotyczących kształtów, rozmiarów i kolorów na zamówienie klientów. Ważnym atutem jest także czas produkcyjny, na kocyk trzeba poczekać maksymalnie do 14 dni. Ta kwestia dla osób urządzających wnętrze jest często kluczowa i stanowi duży atut marki So Fluffy. Oferta jest atrakcyjna cenowo. Twórczyni wzięła pod uwagę fakt, żeby każdy klient znalazł produkt odpowiedni dla swojej kieszeni. Wprowadziła do oferty również koce z wełny czesankowej z polskich merynosów, która jest o wiele tańsza od wełny z merynosów nowozelandzkich.

Koce są dostępne w 3 rozmiarach i kilkunastu kolorach. Poziomy cenowe zaczynają się od 397 pln, do 2 697 pln, każdy więc znajdzie tu coś dla siebie w odpowiedniej cenie.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter