Sofa Carmen od marki Kler – subtelna, elegancka i nowoczesna

Subtelna, elegancka, a przy tym bardzo nowoczesna. Sofa Carmen od marki Kler swą oryginalną formą przyciąga uwagę i zachęca do wypoczynku. To solistka salonowej aranżacji, choć dobrze prezentuje się także w duecie.

Sofa Carmen od marki Kler

Tym, co wyróżnia sofę Carmen jest nowoczesny, wyłamujący się poza przyjęte standardy wygląd. Nowoczesność ma tu nową, ciekawszą i bardziej indywidualną postać niż tylko dziś wszechobecne geometryczne kształty. Prosta, minimalistyczna forma została tu figlarnie zaoblona, tworząc wizualny efekt „łódki”. Tym samym meble nabrał zupełnie nowego charakteru, dalekiego od typowej dla mebli wypoczynkowych ascetycznej prostoty.

Sofa Carmen od marki Kler
Sofa Carmen od marki Kler

Harmonijny, po obu bokach zaokrąglony kształt sofy Carmen podkreślają smukłe, metalowe nóżki, osadzone pod skosem. Jednak prawdziwe piękno ukryte jest w tapicerowanych poduchach siedzisk i oparć, dostępnych zarówno w naturalnej skórze jak i tkaninie. To one wydobywają elegancję mebla, gwarantując przy tym wygodny wypoczynek. Na szczególną uwagę zasługuje wersja tapicerowana skórą naturalną Prescot 203 w modnym szarym kolorze.

Sofa Carmen od marki Kler
Sofa Carmen od marki Kler

Kolory i konfiguracja sofy

Wybór kolorystyki wypoczynku, jak i konfiguracji modułów, zależy jednak od indywidualnych preferencji i potrzeb użytkowników. Zawsze jednak będzie on spełniał najwyższe standardy jakości, z jakich słynie marka Kler.

Sofa Carmen od marki Kler
Sofa Carmen od marki Kler

Dzięki oryginalnemu wzornictwu sofa Carmen śmiało może grać pierwsze skrzypce w aranżacji salonu, stanowiąc główny element jego wyposażenia. Dostępna w wersji 2- i 3-osobowej doskonale
zaprezentuje się nie niewielkich przestrzeniach, gdzie skupi wzrok i zastąpi zbędne dekoracje. W większych pomieszczeniach obie wersje śmiało można ze sobą zestawiać, tworząc nowoczesne zestawy wypoczynkowe, które dobrze wpiszą się w aranżację wnętrza.

Modele modułowe z szezlogiem (przedłużonym siedziskiem) lub terminalem (siedziskiem wieńczącym narożnik) dedykowane są do dużych, przestronnych salonów i znacząco zwiększają komfort
wypoczynku. Jednak bez względu na to, którą opcję wybierzemy, sofa Carmen marki Kler zawsze będzie elegancką, a przy tym nietuzinkową ozdobą wnętrza, która oczaruje domowników i zachwyci gości.

Sofa Carmen od marki Kler
Sofa od marki Kler

Marka Kler

Kler to renomowany producent mebli, przede wszystkim wypoczynkowych: sof i foteli, a także najwyższej klasy mebli do sypialni. Marka tworzy swoje produkty już od ponad 40 lat.

Zobacz również: Projekt kanapy Costume dla marki Magis | Adriana Furniture – nowoczesne sofy od lat produkowane w Polsce

Sofa Carmen od marki Kler - subtelna, elegancka i nowoczesna
Sofa Carmen od marki Kler
Sofa Carmen od marki Kler - subtelna, elegancka i nowoczesna
Sofa od marki Kler
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter