Sojka Workshop: Lampa kreślarska w wydaniu XXL

Marka Sojka Workshop powstała w 2014 roku z potrzeby kreowania unikatowych przedmiotów. Sojka Workshop  to kameralny warsztat, w którym wizje projektanta przeobrażają się w materię. To  duet, który jest przekonany o tym iż w świecie seryjnej perfekcji dla masowego odbiorcy, prawdziwym luksusem jest unikalna manufaktura.

Designerski mebel

Praca marki Sojka Workshop nad prototypem  lampy King Size trwała 9 miesięcy. Dzień po dniu przez te wszystkie miesiące autor udoskonalał i dopracowywał najmniejsze szczegóły.  Po zakończeniu okazało się , że to nie tylko lampa ale i świetny designerski mebel.

Adam i Kasia, na co dzień nie związani z branżą designerską postanowili założyć wspólną markę i  pokazać światu swój produkt. Pomysł okazał się być trafiony, w chwili obecnej między innymi zaopatrują w swoje lampy sieć kawiarni COSTA COFFEE.

Lampa kreślarska XXL

Lampa King Size to lampa kreślarska w wydaniu XXL, która w zgrabny sposób łączy praktyczność z designem. Zaletą takiej lampy podłogowej jest jej mobilność. W każdej chwili można ją przestawić i dostosować do nowego układu mebli, a także łatwo ustawić kąt padania światła – bezstopniowa regulacja ramion i klosza pozwala na niemal nieograniczoną ilość kombinacji ustawień.

Dzięki niej doświetlimy miejsce do czytania na kanapie, biurko przy którym pracujemy na laptopie, bądź centralny punkt salonu podczas wieczornego spotkania ze znajomymi. Świetnie sprawdza się też w otwartych przestrzeniach takich jak lofty czy biura typu „open space”. Ta przeskalowana lampa kreślarska może być oryginalnym rozwiązaniem dla serca naszego domu i nie tylko.

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter