Stolik kawowy i regał w jednym

Stolik kawowy i regał w jednym

Aino projektu Anny Sanetry to mebel, stworzony z myślą o ludziach młodych, studiujących, pracujących, posiadających małe mieszkania oraz średnie zarobki. Całość składa się z 3 modułów o różnych gabarytach. Są one wykonane z fornirowanej oraz lakierowanej giętej sklejki. Kolorystyka łącząca drewno z bielą nawiązuje do uniwersalnego stylu skandynawskiego. Narożniki wraz ze ściankami bocznymi są zróżnicowane kolorystycznie poprawiając walory użytkowe oraz nadając lekkość formie.

W wersji poziomej Aino pełni funkcję stolika kawowego. Jego wysokość bazuje na gabarytach stolika Lack z Ikea. Zaprojektowane rozsuwane blaty dają możliwość zwiększenia powierzchni stołu ze 100 cm do 170 cm oraz dostosowania ich ułożenia do potrzeb użytkowników. Istotnym elementem stolika jest magnetyczna nóżka, która w wersji złożonej umieszczona jest wewnątrz środkowego modułu. W rozłożonej wersji, dla równowagi elementów należy przymocować ją do magnesu znajdującego się na spodem  środkowej części.

W opcji pionowej Aino jest regałem, gdzie poszczególne moduły mebla pionują się za pomocą wewnętrznie wbudowanych magnesów. Dla bezpieczeństwa użytkownika, całość skręcana jest za pomocą śruby imbusowej, znajdującej się w miejscu osiowania elementów.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter