Strellas – gwiezdne plakaty z mapą nieba

Lubicie polskie plakaty? Jeśli tak, przedstawiamy Wam polską markę tworzącą plakaty, czyli Strellas. Założycielką marki jest Marta Grochowska. Jak to wszystko się zaczęło?

Początki polskiej marki Strellas

Historia marki Strellas zaczęła się od randki, a konkretnie od spaceru nad Wisłą i obserwacji gwiazd. Gdy zamieszkała ze swoją drugą połówką razem bardzo chcieli aby w mieszkaniu pojawił się element, z gwiazdami, który upamiętniałby moment ich pierwszego spotkania. Po długich bezowocnych poszukiwaniach postanowili sami stworzyć spersonalizowaną mapę nieba. Tak powstał pierwszy prototyp Strellas. W każdą ze swoich map wkładają odrobinę serca, aby upewnić się, że plakat będzie wyglądał fantastycznie przez wiele lat.

Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba w pokoju dziecięcym

Niepowtarzalny, unikatowy i elegancki plakat

Niepowtarzalny, absolutnie unikatowy, elegancki i niosący ogromny ładunek emocjonalny… Brzmi idealnie? Taki może być już kolejny prezent, który kupicie bliskiej osobie na dowolną okazję. Spersonalizowane mapy nieba od Strellas w formie plakatu to gwiazdozbiory i konstelacje zatrzymane w wyjątkowym układzie, na pamiątkę wyjątkowej chwili.

Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba w jadalni

Niebo nad Waszą głową zmienia swój obraz z chwili na chwilę – gwiazdy układają się w konstelacje a Księżyc podejmuje swą niestrudzoną wędrówkę. Strellas przenosi mapę nieba ze wskazanej przez Was wyjątkowej chwili na papier, tworząc niepowtarzalne, personalizowane plakaty. Pojęcie prezentu szytego na miarę nigdzie indziej nie ma takiego znaczenia, jak u nich!

Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba leżące na stole

Plakat Strellas z układem gwiazd

Estetyczne wydruki układu gwiazd w konkretnej chwili, robione są na papierze o gramaturze 180, w jednym z czterech dostępnych formatów. Personalizowane plakaty nieba mogą upamiętniać narodziny dziecka, ślub, zaręczyny, urodziny czy… jakiekolwiek ważne wydarzenie, które zasługuje na odpowiednią oprawę i upamiętnienie.  Mapy występują w kilku wersjach kolorystycznych, bazujących na kontrastowym zestawieniu barw – czerni, bieli, granatu, beżu.

Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba stojące przy łóżku

Powstają na indywidualne zlecenie, opierając układ gwiazd na dokładnej długości i szerokości geograficznej oraz godzinie podanej w zamówieniu. Są kreślone w oparciu o katalog gwiazd NASA, w którym  dane pochodzą z minionych i obecnych misji planetarnych, obserwacji astronomicznych i pomiarów laboratoryjnych, dając gwarancję dokładności i wiarygodności obrazu.

Zobacz również: Paula Matczak – nietuzinkowe grafiki od polskiej artystki | Grafika podświetlana – autorski projekt od pracowni DUXI

Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba wiszące na ścianie nad półką z książkami
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba wiszące nad komodą
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba trzymane przez dziecko
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba wiszące obok siebie na ścianie
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba leżące na ziemi
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba oparte o ścianę w pokoju
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba wiszące nad ciemną komoda
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba - czarny plakat oparty o ścianę
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba wiszące obok siebie w sypialni
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba
Strellas gwiezdne plakaty z mapą nieba wiszące w pokoju młodzieżowym
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter