SUMMER – letnia kolekcja pościeli od marki Foonka

Foonka, szczecińska marka tworząca pościel inspirowaną naturą, prezentuje nową kolekcję. Tym razem będą to aż trzy nowe wzory, nawiązujące do niezwykłego, jedynego w swoim rodzaju klimatu letnich miesięcy. Kolekcja zdecydowanie różni się od pozostałych dwóch dostępnych w ofercie marki (Hayka i ART), jednak nadal nawiązuje do otaczającego nas świata przyrody. SUMMER to kolory przywodzące na myśl najlepsze letnie wspomnienia.

SUMMER – pościel inspirowana kolorystycznymi spektaklami

Najnowsza kolekcja Foonki powstała z inspiracji kolorystycznymi spektaklami jakie można zaobserwować na letnim niebie oraz niesamowitą barwą tropikalnych wód.

SUMMER - nowa, letnia kolekcja pościeli marki Foonka - SUNSET
Pościel SUNSET / Foonka

Trzy wzory kolekcji Summer zarówno kolorystyką, jak i swoimi nazwami przywodzą na myśl najlepsze letnie chwile, spędzone na beztroskim odpoczynku, z dala od codziennych spraw, pośpiechu i trosk.

  Kolekcja SUMMER to wolność, przestrzeń, wyciszenie, zachwyt nad niesamowitą grą kolorów. To horyzont w który spoglądamy, obserwując wschodzące słońce i szum fal turkusowego morza. Wszędzie dookoła nas lato zachwyca intensywnością barw. Wzory kolekcji SUMMER to podziw dla piękna natury i próba uchwycenia ulotnych chwil letniego wypoczynku – tłumaczy Gosia Dziembaj, projektantka i założycielka marki – zwłaszcza po tak niepewnym i spędzonym w izolacji roku 2020, gdzie przekonaliśmy się jak ważny jest, przynoszący spokój i równowagę, kontakt z naturą.

SUMMER - nowa, letnia kolekcja pościeli marki Foonka - AQUA
Pościel AQUA / Foonka

Kolory lata w kolekcji Foonka

Wschód Słońca, to wzór który powstał z zachwytu nad budzącym się niebem, witającym nowy dzień blednącym powoli granatem, przechodzącym w pomarańcz, który sprawia wrażenie jak gdyby słońce rozgrzewało się dopiero. Zachód Słońca natomiast to uchwycone na tkaninie piękne odcienie fioletu i różu, które możemy oglądać na letnim niebie, gdy dzień chyli się ku końcowi. Trzeci wzór – Aqua – przywodzi na myśl turkusowe morze i rajskie plaże.

SUMMER - nowa, letnia kolekcja pościeli marki Foonka - SUNSET
Pościel SUNSET / Foonka

Pościel z najnowszej kolekcji można zamawiać w pre-orderze do końca sierpnia. Realizacja zamówień rozpocznie się na początku września. Wtedy też nowe wzory trafią do regularnej sprzedaży.

Wzory inspirowane naturą

Pościele i inne produkty spod szyldu Foonka powstały w odpowiedzi na tęsknotę za harmonią i kojącym działaniem natury w pełnej pośpiechu rzeczywistości. Naturalne wzory, inspirowane tym, co w świecie fauny i flory najpiękniejsze, tworzą niezapomniany klimat w każdym domu.

SUMMER - nowa, letnia kolekcja pościeli marki Foonka - SUNRISE
Pościel SUNRISE / Foonka

Wspomnienie leniwych i beztroskich chwil przeniesione na miękką satynową bawełnę. Tekstylia tworzone od początku do końca w Polsce, uwielbiane i nagradzane na całym świecie, powstały z miłości do snu, wygody i przyjemności.

Marka Foonka

Produkty Foonka to odpowiedź na tęsknotę za harmonią i kojącym działaniem natury w pełnej pośpiechu rzeczywistości. Naturalne wzory stworzą wyjątkowy klimat w każdym domu. To tekstylia stworzone z miłości do snu, wygody i przyjemności.

Zobacz również: Ekskluzywne poduszki dekoracyjne od Maja Laptos Studio | Tkaniny z tekstylnego recyklingu od marki Dekoma

SUMMER - nowa, letnia kolekcja pościeli marki Foonka - SUNRISE
SUMMER - nowa, letnia kolekcja pościeli marki Foonka - AQUA
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter