Swarzędz Home z nową marką w swojej ofercie – ROM

Możliwość personalizacji produktu i dopasowania do oczekiwań użytkownika to jeden z kluczowych elementów filozofii Swarzędz Home. To sprawiło, że meble wypoczynkowe ROM stały się kolejną z marek oferowanych w poznańskim showroomie Swarzędz Home.

ROM jako jedna z niewielu meblowych marek na świecie może poszczycić się możliwością dopasowania rozmiaru mebla wypoczynkowego do oczekiwań klienta. Można to zrobić z dokładnością do nawet 10 cm! Dotyczy to sof, foteli i zestawów narożnych. Chcąc wspomóc klientów i projektantów wnętrz w wyborze mebli ze ROM oferuje nowoczesne narzędzie: wirtualny konfigurator, pozwalający zaprojektować samodzielnie wymarzony mebel i na bieżąco, w rzeczywistym czasie śledzić na ekranie tabletu czy komputera wprowadzane zmiany. Możliwości personalizacji nie kończą się na rozmiarze. Trzeba jeszcze zdecydować się na kształt nóżek, rodzaj podgłówków, kształt podłokietników, a potem należy wybrać obicie z ponad 500 kolorów tkanin i skór… Kupujący sofy ROM mogą wybrać rodzaj wypełnienia, tak, by twardość siedziska i oparcia odpowiadała ich upodobaniom. Wysokiej jakości elementy konstrukcyjne, wypełnienia i okucia gwarantują niezawodność i trwałość mebli.

Sofy ROM to wiele praktycznych funkcjonalnych rozwiązań: funkcja spania, regulacja głębokości siedziska, funkcja relaksu. Są one sterowane elektrycznie, a dzięki technologii Aladin można nimi sterować przy pomocy telefonu lub tabletu – łącznie z zapamiętywaniem ulubionych ustawień każdego z domowników.

ROM to rodzinna, belgijska firma, założona w 1961 roku. Co roku produkuje ok. 30 000 sztuk mebli tapicerowanych tkaninami i skórami – od 10 lat powstają one w Polsce, w zakładzie w Oleśnicy pod Wrocławiem. Za projektami większości kolekcji stoi dwóch belgijskich designerów: Paul Falkenberg i Damien Mѐlard. Ich talent pozwala harmonijnie łączyć komfort mebli z ciekawym designem oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Sztandarowe, najpopularniejsze modele marki to Donato i Romano.

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter