Świąteczne Targi WZORY ONLINE – postaw na polskich projektantów

Tegoroczna edycja świątecznych targów WZORY przechodzi w tryb ONLINE. Wszystko po to, by wesprzeć dziesiątki polskich designerów, z którymi od lat ramię w ramię organizatorzy targów i miłośnicy polskiego design walczą o to, żeby świat był piękniejszy. Przed nimi decydująca bitwa. Tym razem walka toczy się nie tylko o piękno ale i polskich rzemieślników, dla których świąteczne targi to być albo nie być budowanych latami marek. Jest plan wesprzeć ich wszystkich. Jak?

Świąteczne Targi WZORY ONLINE

Gdzie i kiedy odbędą się Świąteczne Targi Wzory Online? Od 1. do 13. grudnia wszyscy wystawcy będą czekać pod adresem: https://wzory.design.

Postawcie w te święta na polskich projektantów. Już nasza w tym głowa, abyście znaleźli na naszych targach najlepsze prezenty! – Jagoda Valkov, pomysłodawczyni Wzorów.

Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Emanui
Emanui

Co znajdzie się za wirtualnymi drzwiami Targi WZORY ONLINE ?

• Ponad 130 projektantów z całej Polski.
• Ceramika, biżuteria, kosmetyki, tekstylia, grafiki i wiele więcej – wszystko prosto z małych polskich manufaktur.
• Pakiety promocyjne, którym nie będzie można się oprzeć.
• I akcja charytatywna na rzecz zwierząt z Przystani Ocalenie – cały dochód ze sprzedaży akcesoriów marki Szydełex, założycielki, czyli Agata Buzek, Weronika Kosińska i Iza Gwizdak przeznaczą na rzecz potrzebujących zwierząt.

Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów
Świąteczne Targi WZORY ONLINE

Warsztaty na WZORACH

Jak na Wzory przystało nie zabraknie też warsztatów. w ramach których Kasia Szatkowska, odnawiająca na co dzień klasyki PRL, pokaże jak wytapicerować mały, prosty podnóżek. Z Agatą Taśmińską z bloga „Z głową w sznurkach” uczestnicy warsztatów przygotują świąteczne ozdoby na choinkę sztuką makramy, z WOOL MORNING wydziergają czapkę, a z autorami książki LESS WASTE Polska, Agnieszką Bukowską i Krzyśkiem Rzymanem wymienią się sposobami na to jak nie marnować jedzenia.

Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Bimbi
Bimbi

Koniecznie zajrzyjcie do programu warsztatów, by sprawdzić szczegóły – czekają tam jeszcze takie perełki jak warsztat automasażu twarzy prowadzony przez Anetę Kolendo Borowską  –  jedną z najbardziej doświadczonych wizażystek w Polsce, czy ten prowadzony przez  właścicielki manufaktury naturalnych kosmetyków TOBO+MALA, które podzielą się wiedzą, jak samodzielnie zrobić w domu kosmetyki.

Nie zabraknie również rozmów.

Agata Kiedrowicz – krytyczka, kuratorka designu, projektantka i edukatorka, razem z Bogną Świątkowską – prezeską zarządu fundacji Bęc Zmiana, Olą Mirecką, która oprócz współpracy z LEGO prowadzi własne studio projektowe w Danii oraz Magdą Jurek założycielką marki Pani Jurek, zastanowi się nad tym „Jak zaprojektować koniec?”.

Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Bamyo
Bamyo

Do drugiej dyskusji zaprosi Agnieszka Polkowska – doktor w dyscyplinie sztuk projektowych, projektantka spekulatywna, badaczka, strateżka i wykładowczyni, która razem z Beatą Wilczek – absolwentką m.in. Central Saint Martins, projektantką i wykładowczynią na AMD Berlin oraz Agnieszką Bar – animatorką, trenerką i mentorką w zakresie designu oraz wykładowczynią na Wydziale Ceramiki i Szkła na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, porozmawia o tym „Jak zamykać stare, by zrobić miejsce na nowe idee w projektowaniu?”.

Przed nami dużo dobrych chwil. Wpiszcie do kalendarza to wydarzenie. Listę wystawców i szczegółowy opis wydarzeń znajdziecie na Facebooku i Instagramie targów designu Wzory.

Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - StudioStonka
Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - ŚPIJDOBRZE
Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Odbicia natury
Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Moments
Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Krasnoludy znad Wisły
Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Joanna Komorowska
Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Głowacka Studio
Świąteczne Targi WZORY ONLINE - postaw na polskich projektantów - Atma
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter