System Creative od VOX – mieszkaj w swoim stylu

Chcemy mieszkać w swoim stylu. Wnętrza mają nie tylko odpowiadać naszym potrzebom, ale też wyrażać naszą osobowość. Creative od VOX to system meblowy, dzięki któremu z łatwością urządzimy wymarzone wnętrze. Jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia.

System Creative

Wybierając system Creative mamy szansę stać się współtwórcami własnych mebli. Do wyboru jest kilkadziesiąt rodzajów brył (szafy, regały, biurka, kredensy, bufety, łóżka, itp.) – każda dostępna w 11 kolorach korpusów i frontów. Większość mebli możemy swobodnie modyfikować dodając, usuwając lub modyfikując wybrane elementy. Ostateczny szlif możemy nadać decydując się na jeden z 12 rodzajów nóżek i uchwytów (w tym opcja push to open). To daje kilka tysięcy możliwych konfiguracji! Na szczęście zebranie tych elementów w wymarzony mebel jest bardzo proste – przez cały proces poprowadzi nas intuicyjny konfigurator.

System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX

Dla osób, które wolą skorzystać z gotowych propozycji lub nanieść tylko niewielkie modyfikacje, marka VOX przygotowała liczne wstępnie skonfigurowane bryły.

Niezależnie od tego, którą drogę wybierzemy – meble w ciągu kilkunastu dni trafią pod wskazany adres. Razem z bardzo precyzyjną instrukcją do składania. Oczywiście można również skorzystać z opcji transportu z montażem.

System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX

System Creative to wymarzone rozwiązanie dla osób, które lubią same decydować o najdrobniejszych elementach swojego wnętrza. Konfigurator, choć daje olbrzymią liczbę możliwości kreacji, jednocześnie nie pozwoli stworzyć niefunkcjonalnego mebla. Co ważne – podczas zmieniania mebli mamy nieustanną kontrolę nad ceną produktu. Nie musimy się martwić, że przekroczymy założony budżet.

Marta Krupińska – projektantka systemu Creative

Projektantką systemu Creative jest Marta Krupińska, która od lat współpracuje z marką VOX. Na swoim koncie ma kolekcje dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Wiele z jej wcześniejszych projektów to meble, które możemy w mniejszym lub większym stopniu sami modyfikować, które żyją oraz zmieniają się razem z nami. Creative to jednak kolekcja  personalizowana na niespotykanym dotąd poziomie.

System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX

Opracowanie tak zaawansowanego systemu wymagało połączenia doświadczeń nie tylko działu projektowego, ale też wdrożenia rozwiązań IT, optymalizacji technik produkcji i zaplanowania zaawansowanej logistyki. System pierwszy raz pokazano w lutym 2020 roku na targach Meble Polska w Poznaniu. Z jego pomocą umeblowano cały pawilon, co najlepiej pokazywało potencjał nowego projektu. Creative do sprzedaży trafił jesienią ubiegłego roku. To wyjątkowy na produkt polskim rynku, który jest być może najważniejszym projektem w ponad 30-letniej historii marki VOX.

Marka VOX

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W VOX wierzą, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego ich produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie. Ich celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.

Zobacz również: 5 pomysłów na koce, pledy i narzuty | 8 pomysłów na strefę wypoczynkową | Pomysły marki VOX na idealną sypialnię

System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
System Creative od VOX - mieszkaj w swoim stylu
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter