Szafka nocna troost od marki borcas

Szafka nocna troost to stylowy dodatek do Twojej sypialni, dzięki któremu będziesz mieć pod ręką wszystkie niezbędne drobiazgi. Na drewnianym blacie mebla możesz umieścić designerską lampkę oraz odłożyć ulubiony kubek z kawą podczas przyjemnego poranka.

Szafka nocna troost

Szafka nocna troost to bardzo ciekawy mebel projektu Agaty Nowak. Niezależnie od tego czy Twoja sypialnia ma minimalistyczny charakter, czy stawiasz na mocne akcenty kolorystyczne, drewniana szafka nocna troost spisze się na medal. To przede wszystkim zasługa 3 wariantów kolorystycznych.

Szafka nocna troost z białymi nogami

Inną ciekawostką są ukryte w tylnej części dwie skrytki na biżuterię czy ulubione dodatki. To niesamowicie zaprojektowany detal, który czyni designerską szafkę praktyczną i niebanalną. Z kolei funkcjonalna szuflada wykonana z drewna dębowego to sporo wolnego miejsca na notatnik czy kosmetyki. W szafce nocnej zaprojektowano także specjalną dębową półkę z myślą o miłośnikach książek.

Szafka nocna troost stojąca pod ścianą

Warianty kolorystyczne nocnej szafki troost od borcas

Do dyspozycji masz tradycyjną biel, skandynawską szarość oraz intensywną czerń. Wszystko to wraz z naturalnym drewnem w półmatowym wykończeniu prezentuje się po prostu atrakcyjnie.

Szafka z litego drewna dębowego to nie tylko gwarancja ponadczasowego charakteru, ale także wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Szafka nocna troost z otwieraną szufladą

Funkcjonalna szafka dla Twojej sypialni

Z szafką nocną troost sprawnie zorganizujesz miejsce na swoje ulubione tytuły, ale nie tylko. Dolna półka posiada ogranicznik, który zabezpieczy przedmioty przed ich wypadaniem. Dzięki szafce nocnej zyskasz stylowy i nietuzinkowy charakter sypialni.

To zasługa konstrukcji,a także ponadczasowym materiałom z litego drewna dębowego oraz bukowego. Na szczególną uwagę zasługuje również rzemieślnicze wykonanie detali, takich jak uchwyt szuflady, czy skrytek. Dbałość o detal to znak borcas.

Szafka nocna troost stojąca przy łózku

Marka borcas

Marka borcas to manufaktura, która tworzy meble z myślą o Tobie. Łączy styl minimalistyczny z pełną troską o środowisko, wykorzystując materiały, które pochodzą od sprawdzonych lokalnych dostawców. Pracują na pełnych obrotach, aby zadbać o każdy szczegół mebli. Dzięki temu, są pewni ich jakości oraz niezwykłego wyglądu. Inspiruje ich kultura i styl życia sześciu miast: Barcelony, Oslo, Rzymu, Krakowa, Amsterdamu i Sztokholmu. To właśnie one przyczyniły się do powstania nazwy i marki borcas. Marka ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów, takich jak lampa ogen.

Projekt: Agata Nowak

Szafka nocna troost z książkami na półce Szafka nocna troost ze schowkiem na biżuterię Szafka nocna troost z czarnymi nogami Szafka nocna troost stojąca pod ścianą przy obrazie Szafka nocna troost z czarnymi nogami stojąca pod ścianą Szafka nocna troost stojąca przy kwiatku Detal blatu szafki nocnej troost Detal nogi szafki nocna troost Detal półki szafki nocnej troost Otwarta szuflada szafki nocnej troost Kobieta otwierająca szafkę nocną troost Szafka nocna troost z otwartą szufladą Szafka nocna troost z otwartą szufladą w której są schowane okulary Szafka nocna troost z białymi nogami stojąca pod ścianą przy dużym łóżku Szafka nocna troost stojąca przy białym łóżku z jasną pościelą Szafka nocna troost stojąca przy wazonie w kwiatami

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter