Sznur Wiór: drewniane meble i dodatki przeplatane kolorowymi włóczkami

Sznur Wiór: drewniane meble i dodatki przeplatane kolorowymi włóczkami

Pewna Mama spotyka pewną Nianię. Sympatyczne, niezobowiązujące pogaduchy zaczynają niespodzianie przybierać konkretne kształty. Pojawiają się pierwsze, twórcze pomysły. Owocem tej przypadkowej i zaskakującej przyjaźni, z dziećmi w tle, stają się proste, dekoracyjne, drewniane formy przeplatane kolorowymi włóczkami. Wyczuwa się, najwyraźniej znaczące i inspirujące dla projektantek, wpływy kultury surfingowej. Eko-produkty, maleńka stolarnia i dwie pomysłowe, przedsiębiorcze, aktywne dziewczyny.

Poznajcie SZNUR WIÓR

Same projektujemy, obrabiamy, malujemy drewno, dziergamy i robimy na drutach. Dbamy o każdy szczegół, dopracowujemy najmniejszy detal. Nasze wyroby świetnie pasują do wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, industrialnych, ale i klasycznych. Sznur Wiór swoje projekty adresuje zarówno do dzieci jak i dorosłych. W naszej ofercie znajdziecie skrzynie, pufy, stoliki, mini deski surfingowe, breloki, poduchy, domki dla dzieci, a już niebawem pojawią się całkiem nowe produkty. Obserwujcie zatem niewielką, przyjazną manufakturę dwóch młodych i dynamicznych dziewczyn.

Czym wyróżniają się produkty SZNUR WIÓR?

WŁASNORĘCZNYM wykonaniem MEBLA od A do Z
DETALAMI – Najwyższa jakość i maksymalizacja bezpieczeństwa są naszym priorytetem.
Dostajesz od nas GOTOWY PRODUKT – nie musisz nic składać, wystarczy wyjąć z opakowania i możesz cieszyć się nowym meblem.
BEZPIECZEŃSTWEM – używamy tylko ekologicznych farb i lakierów, kółek kauczukowych z hamulcem (nierysujących podłóg) oraz ekologicznych włóczek.
UNIWERSALNOŚCIĄ – nasze produkty projektowane są z myślą o dzieciach jak i dorosłych. Nareszcie zabawki można trzymać w salonie nie psując przy tym przemyślanego wystroju.
NIEZWYKŁYM POŁĄCZENIEM – drewnu towarzyszą włóczki i sznurki. Haftowane drewno jest nie tylko funkcjonalne, ale i niepowtarzalne na rynku
FUNKCJONALNOŚCIĄ – jest dla nas priorytetem. Zastosowanie naszych produktów ogranicza jedynie wyobraźnia.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter