TAMO: ergonomiczne i funkcjonalne projekty z litego dębu

TAMO: ergonomiczne i funkcjonalne projekty z litego dębu

Tamo to trójmiejska manufaktura, która tworzy w drewnie. Produkują wyjątkowe, autorskie meble z litego dębu i nie tylko. Wszystkie projekty to prace Marcina Laskowskiego – Melounge Studio i powstały z miłości oraz potrzeby pracy w tym materiale. Wyróżniony przez prestiżowy magazyn Wallpaper jako „ekscytujący talent w designie” postanowił poświęcić się również pracy manualnej. To zapoczątkowało stolarnie, a następnie również dzięki rekrutacji poprzez profil na facebook’u, zgromadziło zespół wspaniałych ludzi, codziennie produkujących piękne meble dla Naszych Klientów.

W ofercie znajdziemy komody, stoly i stoliki, biurka. Wykonane z niezwykłą starannością, wykończone olejem, aby wydobyć unikalną strukturę materiału. Z szacunku do drewna, tworzone meble cechuje prosty, elegancki styl, w naturalnym wydaniu. Wszystkie produkty są w pełni ergonomiczne i funkcjonalne bo są robione na zamówienie, uwzględniające wymagania Kupującego.

TAMO to firma lokalna, korzystają z usług rodzimych rzemieślników i tartaków. Niedługo (już 3.02.2017r.) planują otwarcie pierwszego sklepu Tamo na terenie PPNT w Gdyni. Teraz nie tylko poprzez sklep online będzie można nabyć i obejrzeć kolekcje, takie jak Architekt, czy najnowsza Amelia, która pojawiła się, gdy pewna dziewczynka potrzebowała pierwszego biurka. Pomysły na meble powstały z potrzeb ludzi stąd osobliwe nazwy kolekcji.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter