Targi Rzeczy Ładnych – TRŁ WIOSNA 2022 już 2-3 kwietnia

Targi Rzeczy Ładnych już w weekend 2-3 kwietnia z rozmachem otworzą wiosenny sezon – zajrzyj na największy pokaz polskiego designu przed wakacjami! Aż 200 wspaniałych wystawców tego kultowego wydarzenia pojawi się po raz pierwszy w nowej przestrzeni – EXPO XXI w Warszawie. Będzie nowo, będzie inspirująco i będzie… żółto-niebiesko – na TRŁ WIOSNA! nie zabraknie wspaniałych gestów solidarności polskich twórców z Ukrainą.

Targi TRŁ WIOSNA 2022

Targi Rzeczy Ładnych to święto designu i dobrego stylu – na tej edycji swoje projekty pokaże aż 200 marek i projektantów starannie wyselekcjonowanych przez ekipę TRŁ.

Targi Rzeczy Ładnych - TRŁ WIOSNA 2022 już 2-3 kwietnia
Targi Rzeczy Ładnych – TRŁ WIOSNA 2022 już 2-3 kwietnia

TRŁ WIOSNA 2022 będzie jak świetnie skomponowane danie – różne smaki, różne tekstury, wyraziste przyprawy i składniki, bez których żadne świetne targi designu nie mogą się obejść! To danie będzie różnorodne, ale świetnie zbalansowane.

Będzie trochę targowej klasyki i trochę zaskoczeń. Będą nowe połączenia smaków i autorskie eksperymenty. A wszystko to doprawione w niepowtarzalnym stylu TRŁ – mówią organizatorzy

Co zobaczysz na Targach Rzeczy Ładnych Wiosna 2022?

MEBLE i LAMPY zapowiadają się świetnie. Tylu zachwycających debiutów nie było na TRŁ od dawna. Podobnie jak sztandarowa strefa PLAKATY, z której Targi Rzeczy Ładnych słyną od lat. Najlepszym polskim ilustratorkom i ilustratorom – m.in. Katarzynie Boguckiej, Bartoszowi Kosowskiemu czy Justynie Frąckiewicz będzie towarzyszyło grono zachwycających targowych debiutów – m.in. z podziwianym od lat Szymonem Szymankiewiczem na czele.

Paulina Adamowska
Paulina Adamowska

Strefa CERAMIKA jak zawsze zachwyci różnorodnością i jakością – jest tam to, co kochacie: wspaniała współczesna ceramika od twórczyń i twórców, którzy wyznaczają kierunki w tej branży. WELLNESS I EKO będą oszałamiały wyborem, zapachami i nowościami! TEKSTYLIA jak zawsze na świetnym poziomie, podobnie jak strefa książek i zabawek dla DZIECI – tak, to prawdziwy powód do dumy i odwiedzenia TRŁ!

Aurelia & Zwei Frauen
Aurelia & Zwei Frauen

A do tego wspaniałe, zaskakujące domowe AKCESORIA oraz wybrane marki BIŻUTERYJNE i MODOWE – tak dla smaku! Na koniec oczywiście wiosenne ROŚLINY I KWIATY – nie wyjdziecie z pustymi rękami! Wszystko w najlepszym stylu i w świetnej jakości.

Premiera książki “Elementarz kwiatowy”

Wydarzeniem specjalnym TRŁ WIOSNA! będzie warszawska premiera nowej książki “Elementarz kwiatowy” słynnego poznańskiego florystycznego duetu Kwiaty&Miut, czyli Radosława Berenta i Łukasza Marcinkowskiego. W niedzielę możecie wpaść na spotkanie, podczas którego autorzy opowiedzą o kwiatowych trendach i świadomej florystyce – jak zawsze przygotujcie się na morze inspiracji i fantastycznej wiedzy z pierwszej ręki. Na stoisku Kwiaty&Miut przez cały weekend będzie można kupić wyjątkowe kwiaty z ich ekologicznej kwiatowej farmy.

Wsparcie dla Ukrainy

Jesteśmy wszyscy wstrząśnięci wydarzeniami na Ukrainie, dlatego zapraszamy na unikalną wystawę plakatów polskich i ukraińskich ilustratorek i ilustratorów, które powstały jako wizualny komentarz do wojny – mówią organizatorzy Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Banda printshop
Banda printshop

Plakaty można będzie po raz pierwszy zobaczyć na żywo oraz kupić i wspomóc tym samym fundację Ukraiński Dom. Na wielu targowych stoiskach będą także czekały specjalne produkty i kolekcje, a nawet sitodruk na żywo, z których dochód także będzie przeznaczony na cele charytatywne i pomoc Ukrainie.

Mobilizacja polskich twórców i projektantów jest niesamowita – dodają organizatorzy.

Desiva Ferniture
Desiva Ferniture

Świętujcie wiosnę, rozkoszujcie się najlepszym polskim designem, zobaczcie nowości, trendy i marki, które spotkacie tylko na Targach Rzeczy Ładnych. Wesprzyjcie też z nami Ukrainę kupując jeden z 40 unikalnych plakatów od najlepszych ilustratorek i ilustratorów lub włączając się w akcje przygotowane na stoiskach wystawców. Wiosnę 2022 można uznać oficjalnie za otwartą!

Bilety do kupienia w salonach Empik oraz online na:
https://empikbilety.pl
https://goingapp.pl


TRŁ WIOSNA! – największa edycja przed wakacjami
Kiedy:
2-3 kwietnia
Gdzie: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa, Godz. 11-19
Bilety: 10 zł (dzieci do lat 12 bezpłatnie)
Kup bilet online: https://goingapp.pl/wydarzenie/trl-wiosna/kwiecien-2022

FIKA ceramika
FIKA ceramika
Letko
Letko
Most & Bobasino
Most & Bobasino
Pastform Furniture
Pastform Furniture
Polanska Jewellery
Polanska Jewellery
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter