Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro

Na tę wiadomość czekali wszyscy miłośnicy sztuki. Kolejna, trzecia edycja Targów Sztuki Dostępnej odbędzie się w dniach 7-30 czerwca po raz pierwszy wyłącznie w Internecie. Wydarzenie przeniesione na platformę Allegro zyska zasięg międzynarodowy. Tysiące dzieł sztuki będzie można oglądać i kupować online, z każdego miejsca na świecie, nie wychodząc z  domu!

Targi Sztuki Dostępnej to najbardziej popularne wydarzenie tego typu w Polsce. Jedyne targi sztuki z limitem ceny: nic nie kosztuje tu więcej niż 5000 PLN. Aby zagwarantować kupującym wysoki poziom oferty, wszystkie galerie i wszyscy artyści biorący udział w wydarzeniu poddawani są selekcji. Dwie pierwsze edycje Targów w 2019 roku przyciągnęły prawdziwe tłumy. Ponad 7000 osób kupiło w sumie ponad 1500 dzieł sztuki!

Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro

Sztuka na Allegro

W dniach 7-30 czerwca na platformie Allegro działać będzie nowo utworzona strona. Pod tym adresem do kupienia będą tysiące prac wystawionych do sprzedaży przez artystów i właścicieli galerii. Dobre i niedrogie dzieła sztuki staną się jeszcze bardziej dostępne. Będzie je można kupować z każdego miejsca na świecie.

ki Dostępnej na platformie Allegro - Mariusz Gajewski z cyklu Zona

Zakupy na Targach Sztuki Dostępnej odbywać się będą w systemie „kup teraz”, czyli każdy obiekt będzie miał z góry ustaloną przez wystawcę cenę. Kupujący otrzymają do wyboru prace wykonane w różnych technikach (malarstwo, grafika, rysunek, fotografia, rzeźba). Ułatwieniem będzie prezentacja ofert w różnych przedziałach cenowych, przy czym zgodnie z ideą Targów żadna cena nie przekroczy 5000 PLN.

Dodatkowo, na rozpoczęcie Wydarzenia, w terminie 7-14 czerwca 2020 w ramach dedykowanej strony odbędzie się licytacja dzieł sztuki.

Sztuki Dostępnej na platformie Allegro - Jarosław Borek z cyklu Geometrony

Targi Sztuki Dostępnej

Targi Sztuki Dostępnej to jedyne w Polsce profesjonalne targi sztuki z limitem ceny. Żadne z oferowanych tu dzieł nie może kosztować więcej niż 5 tys. zł. Przystępne ceny idą w parze z wysokim poziomem artystycznym. Na targach kupić można wyłącznie sztukę współczesną. Organizatorkami wydarzenia są Lena Szwed-Strużyńska i Ewa Mierzejewska, które chcą pokazać, że sztuka może być dla wszystkich, bez względu na status społeczny i grubość portfela.

Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro - Jarek Madejski - Wyraźne ślady nonszalancji
Sztuki Dostępnej na platformie Allegro - Dobiesław Gała z cyklu Rudimentum
Dostępnej na platformie Allegro - Daria Solar - Pragnienie
Sztuki Dostępnej na platformie Allegro - Czajkowski Piotr - Franklin z cyklu METRO
Beata Walczak - Wczorajszy smutek
Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro - Andrzej Dudziński
Targi Sztuki Dostępnej na platformie Allegro - Anna Kacprzak - Zmiany

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter