Hex Meble – technologia i tradycja sztuki rzemiosła

Meble designerskie to rosnący trend w przemyśle dekoracji wnętrz. Ceny designerskich elementów różnią się w zależności od materiału, z którego są wykonane i etykiety projektanta, ale możesz znaleźć kilka świetnych okazji w przystępnych cenach. Jedną z marek, która ma w swojej ofercie takie prosukty jest Hex Meble.

Hex Meble

Ideą marki Hex jest dostarczanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta przy wykorzystaniu naturalnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań technicznych. Ich projekty kierowane są do osób świadomych swoich potrzeb, dając im bardzo dużo możliwości podkreślenia indywidualnego charakteru wybranego projektu. Każdy mebel jest unikatowym i wyjątkowym egzemplarzem wykonywanym na zamówienie. To ogromna zaleta, szczególnie dla osób, które cenią sobie oryginalność.

Hex Meble - technologia i tradycja sztuki rzemiosła

Hex Meble to manufaktura tworząca meble personalizowane. z wysokiej klasy materiałów naturalnych. Założyciele marki to miłośnicy dobrego i przemyślanego designu, skupiający pasjonatów z różnych dziedzin: projektantów, architektów, rzemieślników oraz technologów.

Hex Meble - technologia i tradycja sztuki rzemiosła

„Niezwykle ważnymi wartościami, którymi kierujemy się tworząc meble w naszej pracowni jest najwyższa jakość, dbałość o najmniejszy detal, użyteczność tworzonych produktów oraz przemyślany design” – mówią właściciele marki.
„Do naszych kreacji wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, dbając jednocześnie o ich jak najlepsze zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi. Zawsze w swojej pracy koncentrujemy się na precyzji wykonania i dbałości o najmniejszy detal” – podkreślają.


Zobacz również: Krzesło JM projektu Szymona Hanczara | Kreatywne meble od studentów Rycotewood Furniture Centre

Hex Meble - technologia i tradycja sztuki rzemiosła
Hex Meble - technologia i tradycja sztuki rzemiosła
Hex Meble - technologia i tradycja sztuki rzemiosła
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter