Tradycyjna technika rzemieślnicza i współczesny design

Tradycyjna technika rzemieślnicza i współczesny design

Projekty Renaty Nekrasz przywołały nasze wspomnienia z dzieciństwa spędzanego u dziadków. Czemu? Bo Renata Nekrasz Art & Design to studio, którego celem jest projektowanie akcesoriów do wystroju wnętrz wykonanych tradycyjnymi technikami produkcji. Misją projektantki jest zachować dawny styl życia w nowej formie, kształcie i fakturze. Wszystko już było, nic nie jest naprawdę nowe, ale wyobraźnia pozostaje nieograniczona. Powstałe projekty inspirowane  są technikami rzemieślniczymi naszych przodków przedstawione w formie współczesnego desingu.

Umiejętności, zdobywane od najmłodszych lat, takie jak: znajomość materiałoznawstwa, makramy, szycia, szydełkowania stały się niezastąpione w pracy projektantki. Materiały użyte do produkcji są bardzo zróżnicowane, począwszy od bawełny, lnu, wełny, juty po różnej grubości sznurki i liny.

Kolekcja obejmuje szeroki zakres wzorów, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych.Wszystkie produkty są wykonane na zamówienie, studio oferuje unikalne, indywidualne rozwiązania dla każdego klienta.

Prace zaprojektowane i wykonane przez studio Renata Nekrasz Art & Design zostały już docenione za granicami naszego kraju i zdobią wnętrza apartamentów takich państwnjak Stany Zjednoczone, Wielkiej Brytania, Hiszpania i Grecja.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter