Tyma Projekt i przytulne mieszkanie dla młodej pary

Pierwsze mieszkanie – jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Jakie powinno być? Na pewno powinno w 100% odzwierciedlać właścicieli. Mało osób posiada umiejętności z zakresu projektowania wnętrz. Na szczęście można zgłosić się do kogoś, kto zaprojektuje za nas przestrzeń marzeń i urządzi ją zgodnie z naszymi preferencjami. Od pomysłu przez projekt, po wizualizację i wykonanie. W tym przypadku inwestorzy poprosili Agnieszkę Tymę, aby zaprojektowała ich mieszkanie w poznańskiej dzielnicy Grunwald.

Projekt pracowni Tyma Projekt

Jak wygląda praca z architektem? To wielogodzinne rozmowy o koncepcji, upodobaniach i sposobach spędzania wolnego czasu. Wszystko po to, aby w 100% trafić w gust właścicieli. Efektem takich rozmów pomiędzy właścicielką pracowni Tyma Projekt, a właścicielami mieszkania jest zawieszona na ścianie mapa. Jest ona odzwierciedleniem ich pasji do podróżowania.

Mapa na ścianie w salonie mieszkania w Poznaniu

Miodowy kolor podłóg w mieszkaniu przełamuje antracyt zastosowany na ścianach w większości pomieszczeń. Na wyposażenie wnętrza składają się dębowe stoły kontrastujące się z ciemnymi obiciami krzeseł i kanapy.

Biel i drewno we wnętrzach

W sypialni dominuje biel, która rozjaśnia wnętrze. Ciekawą propozycję dodatkowego miejsca do siedzenia stanowi podwieszany fotel.  Poza oryginalną koncepcją na aranżację wnętrza, to również doskonała strefa relaksu i zagospodarowanie przestrzeni, które nie utrudnia otwierania okna.

Sypialnia ze ścianą z drewna w mieszkaniu projektu Tyma Projekt

Łazienka została zaprojektowana w klasycznych kolorach szarości i bieli z motywami lin na tapecie w toalecie, które symbolizują dalekie powiązania z żeglarstwem – kolejnym upodobaniem klientów.

Okrągłe lustro w łazience w mieszkaniu projektu Tyma Projekt

Pomimo braku drzwi pomiędzy przestrzeniami,  w projekcie widoczne jest rozdzielenie części kuchennej od jadalnianej, poprzez różne wykończenia podłóg. Część kuchenna znajduje się we wnęce, co sprawia, że staje się bardziej wydzielona. Mimo to, zamysł kuchni otwartej na salon został zrealizowany,  co dodatkowo optycznie powiększa wnętrze.

Agnieszka Tyma - Tyma Projekt i przytulne mieszkanie w Poznaniu dla młodej pary

Czworonóg w mieszkaniu

W mieszkaniu nie mogło zabraknąć miejsca dla czworonożnego przyjaciela. Zaprojektowanie schronienia dla psa stanowiło nie lada wyzwanie, gdyż miało tworzyć zamykaną przestrzeń na czas nieobecności mieszkańców. Ostatecznie idealnym miejscem okazał się przedsionek.

Agnieszka Tyma - Tyma Projekt i przytulne mieszkanie w Poznaniu dla młodej pary

Pracownia Tyma Projekt

Agnieszka Tyma, założycielka pracowni Tyma Projekt zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz komercyjnych i prywatnych. Aranżuje, wymyśla i urządza mieszkania, domy oraz restauracje. Na warsztat bierze wnętrza do remontu, w stanie developerskim, a także takie, które na razie istnieją tylko w projekcie architektonicznym.

Zobacz również: Projekt męskiego mieszkania z klimatem | Muzyczna przystań dla pary melomanów

Agnieszka Tyma - Tyma Projekt i przytulne mieszkanie w Poznaniu dla młodej pary
Ściana z cegły w salonie mieszkania projektu Tyma Projekt
Agnieszka Tyma - Tyma Projekt i przytulne mieszkanie w Poznaniu dla młodej pary
Łazienka w białym kolorze w mieszkaniu w Poznaniu projektu Agnieszka Tyma
Biała szafa w sypialni w poznańskim mieszkaniu projektu Tyma Projekt
Salon z musztardowym fotelem w mieszkaniu projektu Tyma Projekt
Agnieszka Tyma - Tyma Projekt i przytulne mieszkanie w Poznaniu dla młodej pary
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter