UCO Gear i zestaw do jedzenia poza domem

Często podróżujecie? A może lubicie czasami zjeść posiłek na łonie natury? Znaleźliśmy projekt stworzony dla Was! Ten pięcioczęściowy zestaw od UCO Gear to praktycznie wszystko, czego potrzebujecie, aby zjeść poza domem.

Zestaw od marki UCO Gear

Ten pięcioczęściowy zestaw od marki UCO Gear stworzony jest w 90% z naturalnych materiałów. Dzięki niemu będziecie mogli przygotowywać, pokroić, a na końcu zjeść swój posiłek na świeżym powietrzu. Zestaw zawiera praktycznie wszystko, czego potrzebujecie, aby przygotować i delektować się własnym jedzeniem na zewnątrz. Po Waszej stronie pozostanie jedynie wybór składników i zabranie ulubionego kubka!

UCO Gear i niebieski zestaw UCO Bamboo Elements Mess Kit

Jedzenie na łonie natury

W tym innowacyjnym zestawie wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Główne naczynie pomieści przygotowane jedzenie, a dwa uchwyty pozwolą korzystać z niego, gdy w pobliżu nie będziemy mieli stołu. Pokrywka naczynia od UCO Gear wyposażona jest w specjalną uszczelkę, która zapobiega wyciekom podczas przewożenia i przenoszenia jedzenia.

Dwie osoby jedzą posiłek siedząc na trawie

Dołączany zestaw sztućców to kombinacja łyżki i noża oraz oddzielnego widelca. Dzięki temu mamy możliwość zjedzenia każdego rodzaju żywności. Sztućce można ze sobą połączyć, dzięki czemu ich nie zgubimy. Można również je scalić ze sobą w taki sposób, aby stworzyć długie narzędzie, które idealnie sprawdzi się przy mieszaniu gotowanych potraw.

UCO Gear i zestaw UCO Bamboo Elements Mess Kit - łyżka i widelec

Cały zestaw łączy silikonowy sznurek, który przechodzi przez specjalne oczko w sztućcach i trzyma cały pojemnik razem.

UCO Gear i posiłek w zestawie UCO Bamboo Elements Mess Kit

Marka UCO Gear

UCO to sktót od angielskich słów: użyteczność, komfort i oryginalność. Marka została założona w 1971 roku w Redmond. Każdy z jej produktów jest wyposażony w przydatne funkcje, dzięki którym czas spędzony na łonie natury jest bezpieczniejszy i wygodniejszy, a przede wszystkim przyjemniejszy.

Zobacz również: Pokoloruj swoje wnętrze z dodatkami od Oh!cott | Pościel od LUKOJE, czyli komfort w Twoim domu

UCO Gear i zestaw UCO Bamboo Elements Mess Kit w dwóch kolorach
Sałatka w pojemniku UCO Bamboo Elements Mess Kit
UCO Gear i zestaw UCO Bamboo Elements Mess Kit - widelec i łyżka
UCO Gear i zestaw UCO Bamboo Elements Mess Kit - widelec i łyżka w niebieskim kolorze
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter