Walentynkowe inspiracje od Polskiej Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowe święto spędzamy z bliskimi, wyznajemy im swoją miłość i cieszymy się wspólnymi chwilami. Nie da się ukryć, że jest to także czas poszukiwania idealnego podarunku, który ucieszy drugą połówkę i wywoła ciepło w jej sercu. Warto postarać się o prezent, który zostanie z ukochaną osobą na długie lata, by, co dzień przypominać o bezcennym uczuciu. Na nadchodzące święto zakochanych Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” przygotowały specjalne, walentynkowe inspiracje.

Wyraz miłości

Kubek Love to propozycja dla miłośników oryginalnego i niepowtarzalnego designu. Wyjątkowa dekoracja została stworzona przez Ewę Minge, polską projektantkę mody o światowej sławie i osiągnięciach, która luksusowym wzornictwem przemysłowym zajmuje się od 1994 roku. Jest to zatem małe dzieło sztuki prawdziwej artystki i idealny pomysł na prezent z pięknym przesłaniem. Dekoracje na porcelanowym kubku to delikatne napisy „love” będące bezpośrednim wyrazem wielkiego uczucia.

Uczucie wyrażone we włoskim stylu

Idealną propozycją na podarunek od serca jest także porcelanowy zestaw, który tworzy kolekcja Astra Roma. Elegancką, śnieżnobiałą porcelanę zdobią ornamentowe wzory, które z klasą nawiązują do stylu romańskiego. Polska, rękodzielnicza sztuka w połączeniu z włoską elegancją to sposób na wyrażenie uczuć w wyjątkowym stylu. Subtelne, eleganckie dekoracje urzekną ukochaną osobę, która docenia dobry styl i ma duszę artysty. W stylowym, prezentowym pudełku znajdują się: filiżanka, spodek, talerz deserowy i zawieszka w kształcie serca, która nawiązuje do wyjątkowego święta zakochanych i symbolizuje miłość.

Zakochana para

Kubki Egon to wyjątkowa propozycja, stworzona specjalnie z myślą o dniu zakochanych. Śnieżnobiała porcelana została ozdobiona dwoma rysunkowymi dekoracjami- dla Niej i dla Niego. Może stać się pięknym podarunkiem dla ukochanej osoby. Razem tworzą piękną kompozycję, przedstawiającą zakochaną parę, pełną wdzięku i klasy. Symboliczne, delikatne serduszka będą umilać każdą wspólną chwilę i subtelnie przypominać o wzajemnym uczuciu.

Dossier produktów:
Kubek Eva Minge Love, porcelana, cena: 149,00 zł
Zestaw prezentowy z serduszkiem 4 el. dla 1 osoby Astra Roma, porcelana, cena: 103,00 zł
Kubek Egon, porcelana, cena: 19,00 zł

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter