Wiosenny powiew w Twoim domu z kolekcjami Bizzarto

W nowy rok Bizzarto wchodzi z absolutnie wyjątkowymi nowościami, które w błyskotliwy sposób łączą dobry design i pozytywne emocje. Z inspiracji światem, ludźmi i naturą powstały najnowsze kolekcje modułowe, a także zaprojektowane przez Grynasz Studio sofa, fotel i ławy, które wniosą do wnętrza wiosenny powiew, zapach kwitnącej wiśni czy energię znad oceanu. Czy potrzeba czegoś więcej, by każdego dnia oddawać się celebracji codzienności?

Piękno i pozytywne emocje w nowych kolekcjach Bizzarto

Od ponad 16 lat marka Bizzarto oferuje najwyższą jakość komfortowego wypoczynku, niezmienne piękno oraz bezbłędne wykonanie. Daje użytkownikom nieprzemijającą radość posiadania pięknych, dobrze zaprojektowanych i unikatowych mebli do salonu, sypialni i ogrodu. Najnowsze modele, zaprezentowane z początkiem tego roku również dostarczą wyjątkowych emocji i najlepszych wrażeń estetycznych (i nie tylko!) miłośnikom wyrafinowanego designu, komfortu i rzemieślniczej jakości.

Bizzarto - Tori - foto Tom Kurek
Bizzarto – Tori

Dla Bizzarto uczestniczenie w kreowaniu piękna to nieustająca przyjemność. Wciąż z takim samym zaangażowaniem, wynikającym ze świadomości wysokich kwalifikacji i umiejętności swoich fachowców, wprowadza nowe kolekcje. Z dbałością, by były oryginalne, ale także ponadczasowo eleganckie i zachwycająco wygodne. Aby urzekały swoją funkcjonalnością. Meble tej polskiej marki są efektem współpracy z najlepszymi projektantami. Nie inaczej jest w przypadku premierowych kolekcji, ponieważ po raz kolejny Bizzarto podjęło twórczą kolaborację z Martą Niemywską-Grynasz i Dawidem Grynaszem z pracowni Grynasz Studio.

Bizzarto - Miami - foto Tom Kurek
Bizzarto – Miami

Torii – spokój, relaks, lekkość

Ta zgrabna, delikatna w formie kolekcja to propozycja od Grynasz Studio. Tym razem projektanci zabrali nas w podróż na Daleki Wschód. Rzeźbiarskość geometrycznej formy Torii, jej lekkość i minimalizm, przenoszą nas myślami do Japonii. Sofa i fotel swą harmonią nawiązują do słynnych azjatyckich bram. Czystość formy, pewna surowość wynikająca z oszczędności wyrazu, przywołują spokój i ukojenie.

Bizzarto - Tori - foto Tom Kurek
Bizzarto – Tori

Połączenie naturalnego drewna z miękkością poduch tworzy urzekającą kontrastową jedność. To kolekcja dla osób ceniących wyrafinowaną elegancję. Jej wygląd będzie zmieniał się wraz z wybranym wykończeniem – kolorem drewna, rodzajem materiału obiciowego. Nawiązujący do wyglądu bramy torii drewniany bok może być w pełni odsłonięty. Jeśli jednak wolisz miękko wykończone boczki, Bizzarto ma specjalnie zaprojektowane i wyprofilowane poduszki boczne, zapewniające komfortową miękkość.

Miami – energia, klasa, nowoczesność

Klasyczna elegancja i nowoczesna lekkość. A do tego cudowny komfort wynikający z doskonale zaprojektowanego połączenia wysokiej jakości komponentów. Takie wrażenie wywołuje najnowsza modułowa kolekcje Miami. Niezwykle relaksującą miękkość siedzisk zapewnia kombinacja wysokoelastycznej pianki oraz naturalnego pierza i puchu (jest też wersja z wypełnieniem z puchu silikonowego). Puch sprawi, że zagłębisz się z prawdziwą przyjemnością także w poduszkach oparciowych (tu również dostępna jest alternatywa z puchu silikonowego). Modułowość to kolejny atut tej kolekcji. Możesz wybierać spośród różnych kształtów i szerokości siedzisk. Dzięki temu stworzysz układ dopasowany do ulubionego sposobu spędzania czasu.

Bizzarto - Miami - foto Tom Kurek
Bizzarto – Miami

Spring – minimalizm, harmonia, świeżość

Spring jest jak przyjemna wiosna. Jak świeżość źródła. Jak radosny podskok. Jak sprężysta jędrność. Projektując tę kolekcję Bizzarto postawiło sobie za cel uzyskać sofę o przyjemnej miękkości, ale nie za miękką. Pozwalającą na dopasowanie komfortu, poprzez możliwość zmiany głębokości siedziska. Dlatego jej oparcia są przesuwne. Wyzwaniem było stworzenie kolekcji, która będzie ponadczasowo elegancka i niezmiennie atrakcyjna. A do tego będzie miała detale, które zachwycą ceniących wyrafinowane szczegóły.

Bizzarto - Spring - foto Tom Kurek
Bizzarto – Spring

I tak oto powstała kolekcja Spring. Ta modułowa, ponadczasowa kolekcja zachwyca swoją elegancją. Dopracowana w każdym detalu, kryje w sobie unikatowe rozwiązania dla nieprzeciętnego komfortu. Głębokość siedziska, dzięki przesuwnym oparciom można regulować. Poduszki są wyjątkowo wygodne. Nie za miękkie, nie za twarde, z myślą o wygodzie użytkowników.

Bizzarto - Spring - foto Tom Kurek
Bizzarto – Spring

Twin – szlachetność, prostota, zachwyt

Najnowsza odsłona serii ław Twin, które także wyszły z pracowni Grynasz Studio to projekt nietuzinkowy. Przepiękna forma i detale sprawiają, że jest to przedmiot urzekający, który będzie wyrafinowaną ozdobą wnętrza. Stoliki Twin dostępne są w trzech kształtach – kwadratowym, prostokątnym i owalnym. Każdy można wybrać w jednym z dwóch rodzajów wykończenia – w całości z drewna lub z kamiennym blatem. Designerska forma skrywa funkcjonale rozwiązania w postaci dwóch szuflad.

Bizzarto - Twin 2.0 - foto Tom Kurek
Bizzarto – Twin 2.0

Marka: Bizzarto | bizzarto.com
Zdjęcia: Tom Kurek | tomkurek.co

Zobacz również: Kolekcja stołów z gresowymi blatami projektu Katarzyny Szostakowskiej | Sofa bez funkcji spania: dlaczego warto taką wybrać?

Udostępnij ten artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter