Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg

Faktura materiału, barwa, stopień połysku, sposób wykończenia. Rodzaj zaobleń, oświetlenia, pochłaniania – oto lista rzeczy, które sprawiają, że Klienci chcąc przyjrzeć się okapom z bliska odwiedzają sklepy stacjonarne. A gdyby można było uzyskać wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu? Zadbał o to polski producent okapów kuchennych – Nortberg. Debiutuje wirtualna wystawa ponad 50 modeli, wśród których są: okapy sufitowe, kominowe, tuby, wyspowe, rustykalne, podszafkowe, przyścienne. Znana marka postawiła na transparentność: bez żadnych upiększeń i gry światła można oglądać bestsellerowe tuby, nieoczywiste klosze ceramiczne czy nietuzinkowe bryły wykończone artystycznym szkłem. Czas poznać z bliska wirtualny showroom z okapami kuchennymi!

Okap jaki jest, każdy widzi!

W jednym miejscu polski producent zebrał bogatą ofertę pochłaniaczy kuchennych z każdej kategorii tak, by wszyscy poszukujący nowoczesnego, eleganckiego, ale także wydajnego okapu kuchennego, mieli w czym wybierać.

Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg

„Biorąc pod uwagę potrzeby tych, którzy budują domy, urządzają kuchnie czy remontują własne wnętrza, postanowiliśmy maksymalnie ułatwić im wybór. Od teraz nie trzeba tracić czasu na stanie w korkach, szukanie najbliższych i najlepiej zaopatrzonych salonów ze sprzętem AGD. We własnym domu, w najbardziej odpowiednim momencie, można pójść na wirtualny spacer po jedynym w swoim rodzaju showroomie. Dla naszej marki od wielu lat jednym z kluczowych priorytetów było maksymalne ułatwienie wyboru wymarzonego okapu. Chcemy by, osoby zainteresowane kupnem pochłaniacza z każdej części Polski mieli możliwość zobaczenia produktów marki Nortberg z bliska, poznania ich danych technicznych i łatwego, szybkiego zakupu” – tłumaczy Norbert Tofil, właściciel marki. „Warto podkreślić, że każdy okap kuchenny można oglądać niejako „na żywo”, celowo nie użyliśmy żadnych filtrów wierząc, że najwyższa jakość naszych produktów broni się sama” – dodaje.

Wirtualne spotkanie

Showroom online to ponad 50 modeli nowoczesnych pochłaniaczy kuchennych dedykowanych do wszystkich styli i konwencji wnętrzarskich. Wśród prezentowanych kolekcji znalazły się kultowe produkty marki jak np. bestseller tuba czarny mat czy najcieńszy okap sufitowy dostępny na rynku. Nie zabrakło oczywiście zaskoczeń! Marka Nortberg znana na rynku okapów kuchennych z oryginalnego wzornictwa, po raz kolejny udowadnia, że w świecie nowoczesnego designu orientuje się doskonale.

Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg

Debiutanci: kolekcja Laminam wykończona spiekami kwarcowymi włoskiej marki o międzynarodowej renomie, seria Art Glass ze szkłem artystycznym o wyjątkowej palecie barw i fakturze oraz linia Ceramic z ręcznie tworzonymi ceramicznymi kloszami, perfekcyjnie wpisują się w aktualne trendy. Wśród premierowych serii znalazły się trzy kolekcje o zupełnie odmiennych stylistykach, formach wyrazu i inspiracjach. To, co je łączy to doskonałe parametry techniczne i fenomenalne wzornictwo.

ABC spacerowicza

Po wirtualnym salonie można poruszać się dwojako: spacerując w poszukiwaniu okapu, który „skradnie serce i umysł” – to wersja dedykowana tym, którzy nie mają wcześniej sprecyzowanych oczekiwań wobec urządzenia do pochłaniania i chcą mieć jak największy wybór. Druga możliwość to poruszanie się „na skróty” przy użyciu kategorii (okapy wyspowe, okapy tuby, okapy kominowe, podszafkowe, rustykalne, sufitowe, do zabudowy, kolekcja Laminam, kolekcja Art Glass, kolekcja Ceramic) – opcja przygotowana dla tych, którzy do swojej kuchni szukają konkretnego rodzaju urządzenia do pochłaniania.

Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg

Dzięki temu oszczędzają swój cenny czas i oglądają pochłaniacze określonego typu. Chcąc przyjrzeć się konkretnemu modelowi wystarczy nacisnąć jego nazwę, w ten sposób możemy poznać go z bliska – ocenić rzeczywisty kolor, sposób łączenia elementów czy rodzaj oświetlenia. Chcąc obejrzeć krótki film wystarczy przejść do YouTuba. Przycisk Sklep prowadzi nas z kolei do karty produktowej. W tej zakładce odnajdziemy krótką charakterystykę okapu, a więc inspiracje projektantów, szczegółowy opis bryły, a także rekomendacje dotyczące styli wnętrzarskiej, do których dany model najlepiej pasuje.

Wśród informacji technicznych pojawi się klasa energetyczna, głośność, wydajność turbiny, wariant pracy, rodzaj oświetlenia, typ sterowania urządzeniem, jego wymiary, rodzaj wykorzystywanych filtrów, ale także informacje dotyczące np. pilota, timera czy możliwości pracy z jedynymi w Europie systemami Super Silent Kitchen lub/i z Super Silent Home. W sklepie możemy także szybko i bezproblemowo dokonać zakupu.

Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg

Okap – poza schematem

„Decyzja o uruchomieniu wirtualnego showroomu z okapami marki Nortberg nie była łatwa. Wiele miesięcy prac koncepcyjnych, następnie działania na miejscu – to wszystko wymagało zaangażowania, wysiłku, a przede wszystkim uwierzenia w to, że nasi klienci będą chcieli z tej innowacyjnej formy oglądania pochłaniaczy korzystać. Dziś, z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że liczba odwiedzin, przychylnych komentarzy, ale także zakupów dokonywanych poprzez wirtualny salon potwierdził nasze przypuszczenia, że coraz więcej osób chce świadomie dokonywać zakupów, ale nie tracąc na nie zbyt wiele swojego czasu” – mówi Norbert Tofil.

Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg

Wirtualny showroom z okapami kuchennymi wychodzi poza utarte konwencje, idealnie wpisując się jednak w bieżącą sytuację.

Dobry design dla każdego Czy złoty okap błyszczy, połyskuje, a może delikatnie lśni lub jest zupełnie matowy? Takie i podobne dylematy zdecydowanie należą już do przeszłości. Wirtualny showroom z okapami rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące koloru, kształtu i funkcjonalności. Bez znaczenia staje się miejsce zamieszkania, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. W niezwykle prosty, ale skuteczny sposób marka Nortberg realizuje słynną zasadę, że „dobry design należy się każdemu”. Najwyższa pora na wirtualny spacer…

Zobacz również: Okapy ceramiczne marki Nortberg | Okapy tuby marki Nortberg

Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Wirtualny showroom z okapami kuchennymi Nortberg
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter