Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini

Kraków to bez wątpienia jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, wymaga zatem zróżnicowanej i bogatej oferty noclegowej.  Turyści zarówno indywidualni, jak i biznesowi, mogą teraz zatrzymać się na ul. Bulwarowej 35 w spektakularnych wnętrzach nowo powstałego hotelu Ibis Styles. Wnętrza zostały zaaranżowane we współpracy z firmą Newmor, która dostarczyła do obiektu doskonałej jakości wykładziny.

Ibis Styles Kraków Santorini

Ibis Styles Kraków Santorini znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka kilometrów od stacji Kraków Główny oraz nieco ponad dwadzieścia kilometrów od międzynarodowego portu lotniczego Kraków Balice. Sąsiedztwo hotelu to otaczająca enklawa spokoju i zieleni. Hotel posiada 63 pokoje oraz salę konferencyjną. Wszystkie pokoje zaprojektowano w nowoczesnym koncepcie i wyposażono w wyjątkowo wygodne łóżka Sweet Bed.

Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD - pokój hotelowy w Ibis Styles Kraków

Sieć Ibis Styles stanowią komfortowe hotele o ciekawym designie. W obiektach marki, zgodnie z obecnymi trendami, kładzie się duży nacisk na lokalne akcenty i motywy przewodnie. Hotel Ibis Styles Kraków Santorini ulokowano nieopodal krakowskiej Alei Róż. Właśnie dlatego na temat wiodący w hotelowych wnętrzach wybrano róże oraz inspiracje nawiązujące do tajemniczego ogrodu.

Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD

Wnętrza Ibis Styles Kraków

Newmor Polska, wiodący dystrybutor materiałów wykończeniowych do wnętrz komercyjnych, wyposażył obiekt w wykładziny z indywidualnym nadrukiem. Powstały one przy zastosowaniu nowoczesnej technologii nadruku chromojet print. Zapewnia ona równomierne zaimplementowanie koloru na całej długości włókna a barwy pozostają dzięki temu trwałe i odporne na blaknięcie. W hotelu Ibis Styles Kraków Santorini wykładziny marki zostały umieszczone na korytarzach, w pokojach, na sali konferencyjnej, a w restauracji zdecydowano się na oryginalne dywany.

Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD - wnętrza restauracji w hotelu Ibis Kraków

Goście  znajdą teraz pod swoimi stopami oryginalne motywy stworzone z połączenia elementów o charakterze roślinnym i nowoczesnych geometrycznych kształtów. Aury bajkowej tajemniczości dodają turkusowe odcienie wnętrza hotelu i fantastyczne motywy zaczerpnięte z powieści Frances Hodgson Burnett, takie jak klucze, klatki z ptakami czy drzwi zamknięte na ozdobne kłódki.

Za stworzenie odświeżonej wersji hotelu odpowiedzialni są architekci z krakowskiego biura architektonicznego ILIARD, łączący w swoich projektach wrażliwość i ambicje estetyczne ze świadomością wysokich wymagań komercyjnych i użytkowych.

Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD - wnętrza pokoju hotelowego Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD - wnętrza restauracji hotelowej Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD Wnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARDWnętrza hotelu Ibis Styles Kraków Santorini projektu pracowni ILIARD - korytarz hotelowy

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter