Wyjątkowa porcelana Jenny Pierrot od marki Ćmielów

Marka Ćmielów po raz kolejny udowadnia, że porcelana nie jest wyłącznie ozdobą babcinej witryny, ale przede wszystkim zestawem funkcjonalnych naczyń, które umilą każde popołudnie z kawą czy herbatą. Ręcznie wykonane i zdobione filiżanki oraz talerzyki deserowe wyróżniają się nowoczesnym designem, który został dopełniony uniwersalną, czarno-białą kolorystyką z dodatkiem eleganckiego złota. Ćmielowska porcelana odnajdzie się w każdym domu, bez względu na jego styl. Przed Tobą kolekcja Jenny Pierrot.

Innowacyjna wersja klasyki gatunku

Kolekcja Jenny Pierrot, stworzona przez markę Ćmielów, to zupełnie nowe spojrzenie na świat porcelany. Cechą szczególną znajdujących się w niej filiżanek to prosta forma z geometrycznymi zdobieniami, docenionymi przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór. Porcelanowe dekoracje to twórcza wariacja z symetrycznymi figurami w tle. Zdobienia filiżanek oraz talerzyków deserowych, składające się z kwadratów oraz prostokątów, zostały dopełnione złotymi lamówkami, które podkreślają elegancję zastawy.

Kolekcja Jenny Pierrot marki Ćmielów – wyjątkowa porcelana

Ćmielowska porcelana, z uwagi na swój nietuzinkowy, elegancki wygląd, będzie dopełnieniem każdego wyposażenia kuchni. Kolekcja Jenny Pierrot dopełni zarówno wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne, jednocześnie wpisując się w klimat loftowy czy eklektyczny. Lekko ekstrawaganckie wzory odnajdą się również w przestrzeni glamour, do której wprowadzą geometryczny powiew luksusowej świeżości. Zestaw filiżanek i talerzyków dekoracyjnych sprawi, że każda poranna kawa i popołudniowa herbata nabierze zupełne nowego charakteru, tak odmiennego od napoju przyrządzonego w zwykłym kubku.

Kolekcja Jerry Pierrot – porcelanowa funkcjonalność

Połączenie klasyki z innowacyjnym wzornictwem sprawia, że zastawa stworzona przez najstarszą fabrykę porcelany w Polsce doskonale wpisuje się w nowoczesne wyposażenie domu, które cenione jest nie tylko za estetyczny wygląd, ale przede wszystkim za funkcjonalność. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na trwałość tego szlachetnego materiału. Nie straszne mu działanie płynu do naczyń ani też poranny chłód tarasu – porcelana jest odporna zarówno na działanie środków chemicznych, jak i warunków atmosferycznych.

Kolekcja Jenny Pierrot marki Ćmielów – wyjątkowa porcelana

Funkcjonalność ćmielowskiej porcelany to nie tylko solidność, ale również możliwość długotrwałego utrzymania temperatury płynów. Dzięki temu użytkownicy porcelanowych naczyń mogą dłużej cieszyć się parującą kawą i herbatą – jej ciepłem, ale także niezwykłym aromatem. Nie sposób nie zauważyć, że porcelana jest odporna na przebarwienia i zabrudzenia, dzięki czemu nie będzie się na niej tworzyć charakterystyczny osad, który zazwyczaj „zdobi” klasyczne kubki. Porcelana z kolekcji Jenny Pierrot ożywi wnętrze uniwersalnością kolorów i oryginalnością wzorów. Jej delikatność, ale nie kruchość przyczynia się do tego, że zestaw filiżanek i talerzyków deserowych posłuży domownikom przez długie lata, zaspokajając ich zmysły estetyczne oraz chęć otaczania się funkcjonalnymi przedmiotami.

Zobacz również: Ulubiona filiżanka – inspiracje od marki Ćmielów

Kolekcja Jenny Pierrot marki Ćmielów – wyjątkowa porcelana
Kolekcja Jenny Pierrot marki Ćmielów – wyjątkowa porcelana
Kolekcja Jenny Pierrot marki Ćmielów – wyjątkowa porcelana
Kolekcja Jenny Pierrot marki Ćmielów – wyjątkowa porcelana
Kolekcja Jenny Pierrot marki Ćmielów – wyjątkowa porcelana
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter