Rou – wyjątkowość ujęta w prostą formę

Alicja Pałys jest projektantką produktu i mebli. Jej prace charakteryzuje skupienie na detalu i poszukiwanie wyjątkowości w produkcie. Stworzyła swoją własną, wyjątkową markę – Rou.

Tworzymy piękne, trwałe obiekty do codziennego użytku. W naszych produktach przekazujemy wrażliwość i charakter marki, działając na emocje odbiorców. Lubimy proste, choć nieszablonowe rozwiązania, które pozwalają na to, aby nasze akcesoria wdzięcznie służyły swoim użytkownikom, czyniąc ich przestrzeń bardziej uporządkowaną, przyjazną i ciekawą” – mówi Alicja Pałys. „Pracujemy lokalnie z przemysłem i rzemieślnikami, aby przy zachowaniu przemysłowego procesu produkcyjnego tworzyć wysokiej jakości, ponadczasowe wzornictwo o wyjątkowym, osobistym charakterze” – dodaje.

Dla Was wybraliśmy kilka produktów, które wpadły nam w oko!

Baba Box Big to metalowy pojemnik na biżuterię, klucze i inne drobne przedmioty. Przeskalowana obręcz, służy za uchwyt do podnoszenia pokrywki. Razem z Baba Box Small tworzą wysublimowany, minimalistyczny klimat w pomieszczeniu.

Soll Mirror to minimalistyczny i elegancki codzienny towarzysz, który harmonijnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Spójna, opływowa forma Sol Mirror to wynik rozważnego rozporządzania materiałami oraz wyraz ponadczasowego wzornictwa wysokiej jakości.

Venus Bookmark to wykonana z mosiądzu funkcjonalna i elegancka zakładka do książki.

Offa Letter Opener to przykład integracji funkcjonalnego wzornictwa z tradycyjnym rzemiosłem. To elegancki, wyjątkowy element domowego biura ułatwiający otwieranie kopert, a także pomocna ozdoba przestrzeni pracy lub domu. Elementy Offa wykonane są z mosiądzu, co zapewnia mu solidność i nabieranie niepowtarzalnego charakteru z biegiem czasu.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter